Flamingo Blu

Flamingo Blu'dan son daireler için uygun ödeme imkanı!

Konut Projeleri 21.05.2018 12:26

Makropoli İnşaat tarafından Büyükçekmece'de hayata geçirilen Flamingo Blu projesi konut seferberliğine ek fırsat sunuyor.

Makropoli İnşaat'ın Büyükçekmece'de yükselen projesi Flamingo Blu, çok cazip imkanlarla daire sahip olma imkanı sağlıyor. Konutta seferberlik kampanyasına özel olarak kalan son 20 daire için %20+%5 indirim ve şirket bünyesinde 18 ay vade imkanı sağlanıyor. 

13 farklı tipte 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçenekleriyle müşterilerine alternatifler sunan proje, İstanbul'un nezih ve huzurlu deniz semti Mimarsinan sahilinde yer alıyor. Toplam 59 daireli proje olan Flamingo Blu, denize sadece 350 metre mesafede olup aynı zamanda E-5'e 450 metre mesafede özel bir lokasyonda bulunuyor. Flamingo Blu; açık havuz, hobi odası, fitness salonu, kapalı otopark, oto yıkama alanı, çocuk oyun parkı, basketbol ve futbol sahasına sahip. Proje ayrıca seramik kaplama dış cephesiyle ve yerden ısıtma teknolojisiyle daire sahiplerine konfor sunuyor. Projenin detaylarına 02122740066 telefon numarasından ya da flamingobluistanbul.com internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Seferberlik 15 Haziran'a kadar sürecek

Konutta seferberlik kampanyasında; bankaların faiz indirimi ve hükümetin KDV oranları ile tapu harçlarındaki indirimine, inşaat patronları da destek vermişti. GYODER, İNDER ve KONUTDER başkanları “güç birliği” kampanyası başlatarak, 41 inşaat firmasının yer aldığı kampanyaya 150'ye yakın projeyle destek verdiler. Kampanyada peşinatlar da yüzde 5'e indirildi. Peşinat ile 120 ay vadeli kredi seçeneğinden yararlanmak isteyenler 0,98 faiz oranından yararlanıp yüzde 20 indirim ile konut satın alabiliyorlar. Konutta yüzde 20 indirim seferberliği 1 ay sürecek. 30 gün sürecek olan kampanyada son gün 15 Haziran 2018 olacak.