düşler vadisi riva galatasaray

Düşler Vadisi Riva'dan, Galatasaray Spor Kulübüne özel tanıtım!

Konut Projeleri 18.10.2018 17:42

Yılmaz İnşaat, Galatasaraylı futbolculara yönelik Düşler Vadisi Riva projesinin detaylarını anlatan tanıtım yapacak.

Emlak Konut GYO'nun uzun zamandır merakla beklenen projesi Düşler Vadisi Riva satış ofisinde düzenlenen basın toplantısında görücüye çıktı. 

Emlak Konut GYO Yönetim Kurulu Başkan Ertan Keleş, Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Galatasaray Spor Kulübü İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Galatasaray Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim ve Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz'ın katılımıyla düzenlenen toplantının ardından avantajlı fiyatlarla satışlar başladı.

Basın toplantısında projenin detaylarını açıklayan Yılmaz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Yılmaz, Galatasaray'ın Riva arazisinde hayata geçen Düşler Vadisi Riva projesinin detaylarını Galatasaraylı futbolculara anlatmak için bir tanıtım yapacaklarını söyledi.

Lansmana özel fiyatlarla satışta...

Emlak Konut GYO güvencesiyle Yılmaz İnşaat tarafından 2 milyar TL'lik yatırımla hayata geçirilecek Düşler Vadisi Riva, 869 bin 362 metrekarelik arsa üzerinde bölgenin doğal yapısı muhafaza edilerek geliştirildi. 45 yıllık tecrübesini Düşler Vadisi Riva projesine aktaran Yılmaz İnşaat, kısa bir döneme özel olarak 1 milyon 69 bin TL'den başlayan avantajlı fiyatlarla ve alternatif ödeme seçenekleriyle ilk etaptaki villaları satışa sundu.

Çevre ile uyum içinde tasarlanan ve her ihtiyacın karşılanması hedeflenen villaların ilk etabında 509 villa inşa edilecek. 152 metrekareden 396 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde villaların yer aldığı projede geniş ve ferah kullanım alanlarının yanı sıra doğayla iç içe bir yaşam konsepti oluşturuluyor.