Avrupa Konutları Atakent 3 /

firmasının Avrupa Konutları Atakent 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Avrupa Konutları Atakent

Avrupa Konutları Atakent'e 4. halka ekleniyor

Konut Projeleri Emine Pile 18.11.2015
Gayrimenkul ve inşaat sektörünün lokomotif firmalarından olan Artaş İnşaat, Avrupa Konutları markasına yenilerini eklemeye devam ediyor.
Avrupa Konutları markası ile konut projelerine yenilerini ekleyen Artaş İnşaat, nitelikli, getirisi yüksek konutlar üretmeyi sürdürüyor. 'Avrupa Konutları' ile ev alanlara güven sağlayan firma Küçükçekmece Atakent bölgesinde etap etap hayata geçirdiği projelere 4. halkayı da ekliyor. 

Eski Mintax fabrikası arazisi üzerinde inşa edilen Atakent 4, yaklaşık 30 bin metrekarelik alanda hayata geçiriliyor. Yaklaşık 25 yıldır atıl vaziyette bekleyen araziyi değerlendirerek yepyeni ve modern bir projeye imza atacak olan Artaş İnşaat, ‘Avrupa Konutları Atakent' ile de bölgede adından söz ettirecek.  

Emlaktasondakika.com ekibinden Uğurcan Tokay'ın proje alanını yerinde gidip gördüğü Avrupa Konutları Atakent 4 ve diğer etaplar gerek lokasyonu gerek getirdiği prim sayesinde dikkat çekiyor. 

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Avrupa+Konutlar%c4%b1+Atakent'>Avrupa Konutları Atakent</a>

Artaş İnşaat'ın Atakent'te hayata geçirdiği ilk yatırım olan Avrupa Konutları Atakent 1, 1.368 konuttan meydana geliyor. Sadece 16 ayda tamamlanan Atakent 1 projesi yüzde 90 oranında prim sağladı. 97 bin metrekare arsa üzerinde inşa edilen projenin yanıbaşında Arenapark AVM yer alıyor. 

Artaş İnşaat tarafından Atakent bölgesinde inşa edilen 2. proje ise Avrupa Konutları Atakent 2. 82 bin 100 metrekarelik arsa üzerinde bulunan dev proje ise sadece 13 ayda tamamlandı. 1.108 konutun yer aldığı proje 2 yılda yüzde 70 oranında prim sağladı.

Avrupa Konutları Atakent 3 ile bölgeye damga vuran Artaş İnşaat, bu projesini 193 bin metrekarelik arsa üzerinde inşa etti. Sadece 18 ayda tamamlanan projede 2.292 daire yer alıyor. Proje 2011-2012 yılları arasında yüzde 90 prim yaparak gayrimenkul sektörüne damga vurdu. Marmara Üniversitesi'nin Halkalı'daki dev arazisi ile karşılıklı konumda bulunan Atakent 3, Marmaray'ın Halkalı istasyonuna yürüme mesafesinde konumlandırıldı. 

ATAKENT 4'TE ÇALIŞMALAR TÜM HIZIYLA SÜRÜYOR

Atakent bölgesinde inşa edilecek olan son proje Atakent 4'te ise çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Konumuyla ön plana çıkan proje, ulaşım açısından birçok alternatif sunuyor. Atakent 4, Basın Ekspres, TEM ve Atatürk Havalimanı gibi merkezlere yakınlığı ile dikkat çekiyor. Konut alıcıları tarafından merakla beklenen 600 konutluk dev proje önümüzdeki günlerde satışa çıkacak.

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

Avrupa Konutları Atakent Artaş İnşaat