DKY Kartal / DKY İnşaat

DKY İnşaat firmasının DKY Kartal projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DKY Kartal

Alıştığınız yaşamın bir tık ötesine geçin!

Konut Projeleri Emine Pile 21.05.2015
İnşaat sektörünün güçlü firmalarından DKY İnşaat, Kartal’da hayata geçirdiği DKY Kartal projesi ile evinizdeki her şeyin bir tık fazlasını vaat ediyor
İstanbul Anadolu Yakası'nın hızla gelişen bölgelerinden Kartal'da inşa edilen DKY Kartal, 21 bin 600 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. M1 Merkez Kartal AVM, Praktiker ve Real Hipermarket'e komşu konumda olan proje toplam 331 daireden meydana geliyor.

Geniş manzaralı, deniz kokusuyla iç içe olan DKY Kartal, 2+1'den 6+1'e kadar farklı daire seçenekleri sunuyor. Daireler 5 ile 7 metrekare büyüklükte balkonlara sahip bulunuyor. Ayrıca balkonlar yaz-kış kullanıma uygun hale getirilebiliyor. Daire büyüklükleri ise 98 metrekare ile 217 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 

Zeminden en üst kata kadar her katta deniz ve Adalar manzarası sunan DKY Kartal, Körfez ülkelerindeki yatırımcılar tarafından büyük ilgi görüyor. 

Her şeyin bir tık fazlasını hayal edin!

Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgelerinden Kartal'da yükselen DKY Kartal, bir evden beklediğinizden çok daha fazlasını veriyor. Neler mi? Daha güzel bir manzara, daha geniş konforlu evler, daha büyük yemyeşil parklar, daha fazla aktivite, daha iyi bir konum, daha kolay ulaşım ve daha değerli bir yatırım... ve daha fazlası!

DKY Kartal