<

3s Firuze Konakları / 3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş.

3S Kale Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş. firmasının 3s Firuze Konakları projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
3S Kale avcılar

3S Kale’den Avcılar’a 521 konut, 45 dükkan!

Konut Projeleri Emine Pile 30.06.2016
Yatırımcıların büyük ilgisini çeken Avcılar’a yeni bir proje daha geliyor. 3S Kale tarafından inşa edilecek olan proje konut ve dükkanlardan oluşacak.
İstanbul'un Avcılar ilçesi, Avcılar Mahallesi'nde yeni bir projeye başlayan 3S Kale, bölgede 521 konut ve 45 dükkan inşa edecek. Toplam 566 bağımsız bölümden meydana gelecek olan proje 90 milyon liralık proje bedeline sahip olacak.

Ticaret+hizmet imarlı alanda yükselecek olan proje Avcılar Mahallesi, Kabataş Mevkii'nde hayata geçirilecek. 

Konut ve dükkanların yanı sıra otopark, sosyal tesislerin de yapılması planlanan projede A, B, C, D olmak üzere 4 tip konut bloğu olacak. A tipi blokta 257 adet, B tipi blokta 128 adet, C tipi blokta 136 adet olmak üzere toplam 521 adet konut yapılacak. 3 bloğu konut, 1 bloğu dükkanlara ayrılacak olan proje 28 bin 50 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek. 

Çevresel Etki Değerlendirmesi (ÇED) süreci başlayan projede, proje çalışmalarının ardından projenin Haziran 2019'da kullanıma açılması planlanıyor.

3S Kale avcılar