Ortak Mortgage Konut Kredisi

'Ortak Mortgage Konut Kredisi' herkesi ev sahibi yapacak

Konut Kredileri Emine Pile 07.01.2016
Müşterilerinin beklentileri doğrultusında yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank, “Ortak Mortgage Konut Kredisi” ile herkesi ev sahibi yapıyor.
DenizBank, “Ortak Mortgage Konut Kredisi” kapsamında müşterilerinin, diledikleri kişi ile birlikte, ister yatırım, ister oturum amacı ile ortak tapulu konut sahibi olmasına destek veriyor.

Sahip olduğu finansal portal anlayışıyla müşterilerinin beklentilerini dikkate alan ve bu doğrultuda yenilikçi finansal çözümler sunan DenizBank ev sahibi olmak isteyenlere özel avantajlı “Ortak Mortgage Konut Kredisi”ni hayata geçirdi.

Ev sahibi olmak ya da yatırım amacıyla ev satın almak isteyen; fakat tek başına bu hayalini gerçekleştiremeyen kişiler, minimum 2, maksimum 4 ortak ile tapudaki hak sahipliği oranında kredi kullanarak istedikleri evi alabiliyorlar. Ayrıca, tüm ortaklar kredilerini farklı vadelerde kullanma imkanına da sahipler.

DenizBank'ın sunduğu bu imkânla konut kredisi kullanan müşteriler, 300 aya varan vade seçenekleri ile rahat ödeme imkânlarından yararlanabiliyorlar.

“Hayatın her alanında müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz”

Konu ile ilgili açıklama yapan DenizBank Konut ve Taşıt Finansmanı Grup Müdürü Hakan Varol, hizmet sundukları tüm kesimlerin hayatını kolaylaştırmak için sürekli daha yenilikçi düşünmeye odaklandıklarını ve müşterilerin Konut ve Kentsel Dönüşüm Kredilerinde ilk tercihleri olmayı hedeflediklerini kaydetti. Varol şöyle devam etti; “Özellikle konutların hızla değerlenmeye başladığı son dönemde, yatırım ya da oturma amacı ile ev sahibi olmak isteyen, ancak geliri yetersiz olduğu için bu fırsatı erteleyen müşterilerimizin hayallerini hemen gerçekleştirmek adına Ortak Mortgage Konut Kredisini hayata geçirdik. Ortak Mortgage konut kredisini tercih eden bir müşterimiz, 25 yıla varan vade seçeneğinden faydalanabiliyor. DenizBank olarak, müşteri ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve beklentilerini en doğru ürün ve hizmetlerle karşılayan banka olma vizyonumuz doğrultusunda çalışmaya devam edeceğiz.”

 

Ortak Mortgage Konut Kredisi DenizBank Ev sahibi olmak için kredi konut kredisi denizbank konut kredisi