Vadişehir / Irmak Group - Çolakoğlu Yapı

Irmak Group - Çolakoğlu Yapı firmasının Vadişehir projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Vadişehir Başakşehir Fiyat

Başakşehir Vadişehir için geç kalmayın!

Genel Murat Can Güllü 21.03.2015
Başakşehir'de yükselen Vadişehir projesinde ön talep toplama süresi 31 Mart'ta sona ereceği öğrenildi.
Türkiye ve İstanbul'un gelişen bölgesi Başakşehir'de yükselen Vadişehir'de 31 Mart'a kadar talep toplama devam edecek.

İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiği proje lansmanı 31 Mart itibariyle yapılacak. Resmi satışların başlayacağı bu tarihe kadar başvurular http://www.vadisehir.com.tr/ adresinden yapılabilecek.

Başakşehir Belediyesi'nin vadi ıslah çalışmalarının tamamlanmasıyla 380 bin metrekarelik şehir parkının da projenin yanı başında yer alması bekleniyor. Vadişehir, TEM Otoyolu, Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı ve 3. Köprü yolları üzerinde bulunuyor. Kanal İstanbul projesinin yapılmasıyla değeri artacak proje aynı zamanda Başak Konutları Metro İstasyonu'nun dibinde yer alacak.

Vadişehir hızla yükselen bölgedeki ihalesi yapılan Başakşehir Havaray, Olimpiyat Stadı ve Fatih Terim Stadyumlarına 5 dakikalık mesafede yer alıyor.

VADİŞEHİR FİYATLARI NE OLACAK?

Irmak Grup, Çolakoğlu Yapı, Bordo Yapı, Dalkılıç Yapı ve İntes Yapı'nın ortaklaşa hayata geçirdiği projede 650 konut ve 60 ticari ünite olacağı öğrenildi. 2+1 ve 3+1 konut tipi dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutların yer alacağı, toplam konut sayısının yüzde 60'lık kısmının ise 3+1 daireler oluşacağı ifade ediliyor.

Site içerisinde çocuk oyun alanları, Fitness Merkezi, Güvenlik Kameralı Kapalı Otopark, Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna gibi sosyal imkanları bulunuyor.

Emlaktasondakika.com

Vadişehir Başakşehir Başakşehir Vadişehir Tem Otoyolu Başakşehir Yatırım