Ispartakule 5. etap

Ispartakule 5. etap arsasının 1. oturumuna 5 teklif!

Emlak Konut GYO Emine Pile 08.03.2016
İstanbul 'Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin 1. oturumu bugün yapıldı.
Emlak Konut GYO'nun ‘İstanbul Avcılar Ispartakule 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi' ihalesinin 1.oturumu bugün saat 14.30'da düzenlendi. Kapalı zarf teklif alma usulü ile gerçekleştirilen ilk oturumda 5 firmadan teklif geldi.

İhlas Yapı Tur. ve Sağlık A.Ş. ~ Site Gayr. İnş. San. ve TİC. LTD. ŞTİ. İş Ortaklığı, Torkam İnş. ve Yatırım A.Ş., Özülke İnşaat, Siyahkalem Mühendislik ve Sur Yapı End. San. ve TİC. A.Ş. ~Hatay Akpınar Mad. ve Yapı Malz. San. ve TİC. A.Ş. İş Ortaklığı'nın teklif verdiği ihalede firmalar kıyasıya yarıştı. 

EN YÜKSEK TEKLİF SUR YAPI'DAN

Avcılar Ispartakule 5. Etap arsası için en yüksek teklif Sur Yapı End. San. ve TİC. A.Ş. ~Hatay Akpınar Mad. ve Yapı Malz. San. ve TİC. A.Ş. İş Ortaklığı'ndan geldi. Satış toplam geliri olarak 125 milyon lira öneren ortaklık Emlak Konut GYO'ya arsa payı olarak yüzde 20 oranında 25 milyon lira önerdi.

İkinci en yüksek teklifi ise iki ayrı firma olan Torkam İnş.Yatırım A.Ş. ve Özülke İnşaat TİC. A.Ş. sundu. İki firma da satış toplam geliri olarak 100 milyon lira teklif verdi. Firmaların Emlak Konut GYO'ya arsa payı olarak sunduğu rakamın yüzde 20 oranında 20 milyon lira olduğu belirtildi. 

Teklifler için tıklayın!

Emlaktasondakika.com/Emine Pile

Ispartakule 5. etap Emlak Konut GYO