Avrupark Bahçekent / Cihan İnşaat - Konut Yapı

Cihan İnşaat - Konut Yapı firmasının Avrupark Bahçekent projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
emlak konut kampanyası

Emlak Konut'un 0,70 faizli kampanyası yıl sonuna kadar uzadı!

Emlak Konut GYO Zeynep Karabağ 31.08.2016
Emlak Konut GYO'nun 1 Ağustos'ta başlattığı tarihi kampanya 31 Aralık'a kadar uzadı.
Emlak Konut GYO'nun başlatmış olduğu tarihi kampanya çerçevesinde yüzde 20 peşinat, yüzde 0.70 faiz ve 120 aya kadar vadeyle ev sahibi olmak mümkün. Aynı zamanda TÜFE'li ödeme seçeneği de sunuluyor. Bu seçeneğe göre TÜFE oranının 6 aylık yüzde 5'i aşması durumunda ise satışlar için güncelleme oranının 6 aylık yüzde 5'le sınırlandırılacağı belirtiliyor. Bugün itibariyle bitmesi beklenen tarihi kampanyayı uzattığını Emlak Konut GYO, KAP'a yaptığı açıklamayla duyurdu.

Emlak Konut GYO'nun KAP'a yaptığı açıklama şu şekilde;

"Ülkemizin Yarınlarına Güveniyoruz" adıyla düzenlenen ve yoğun ilgi gören satış kampanyası için her bir proje için satışların toplam vadeli kısmının Şirket Payı Toplam Gelirinin % 30 sınırı dolana kadar kampanyası 31.12.2016 tarihine kadar uzatılmıştır.

Kampanyanın geçerli olduğu konut projeleri;

"Adım İstanbul, Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları dükkanlar, Bahçekent Emlak Konutları Ofisler, Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkanlar, Başakşehir Merkez Çarşı (MAKRO), Bulvar İstanbul, Emlak Konut Körfezkent dükkanlar, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evora Tuzla 1. Bölge, Evvel İstanbul, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidakule Ataşehir dükkanlar, Nidakule Kayaşehir, Park Mavera 1, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent, Park Mavera 2."

emlak konut gyo emlak konut kampanyası