Körfezkent 3 / Emlak Konut GYO

Emlak Konut GYO firmasının Körfezkent 3 projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ankara Çankaya Mühye arsası

Çankaya Mühye arsa ihalesine 10 istekli katıldı!

Emlak Konut GYO Ayşe Özlem Kuruca 16.04.2015
Emlak Konut GYO'nun bugün gerçekleştirdiği Çankaya Mühye arsa ihalesine 10 istekli katıldı.
ESD - Türkiye ekonomisinin lokomotifi inşaat sektörünün en güvenilir kuruluşlarından Emlak Konut GYO, Çankaya Mühye'deki arsasını bugün ihaleye çıkarıyor.

81 bin 728 metrekare büyüklüğe sahip konut, ticaret, özel eğitim tesis alanı, özel sağlık tesis alanı kapsamındaki yapı için inşaat büyüklüğü 364 bin 353 metrekare olarak açıklandı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Ankara Çankaya Mühye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin ilk oturumu bugün saat 14.30'da Emlak Konut GYO Ataşehir binasında gerçekleştirilmiş olup, söz konusu ihaleye 10 istekli katıldı.

İhaleye en yüksek teklifi Mesa Mesken vererek, arsa satışı karşılığı satış toplam geliri olarak 600 milyon lira teklifte bulundu. Emlak Konut GYO'ya ise bu rakamın yüzde 20'sini yani 120 milyon lira önerdi.

İsteklilere ait belgelerin ihale komisyonu tarafından değerlendirilmesinden sonra ihalenin pazarlık yani açık artırma bölümünü içeren 2. oturumu ileriki bir tarihte yapılacak olup ihale ile ilgili saat ve yer bilgileri bildirilecek.

Teklifler için tıklayınız!

Ankara Çankaya Mühye arsası Emlak Konut GYO