Temelleri 1977 yılın Süleyman Çetinsaya tarafından atılan Artaş İnşaat, yatırım yaptığı bölgelere daima değer katıyor. Avrupa Konutları ile konutta markalaşmanın öncüsü olan Artaş İnşaat, ayrıcalıklı yaşam sunan ve kazandıran projeler inşa ediyor.

Vadistanbul Bulvar etabında yer alan Vadistanbul AVM'nin konuşulduğu basın toplantısı bugün yapıldı. Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Invest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya basın mensupları yoğun ilgi gösterdi.

Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, 15. Gayrimenkul Zirvesi'nde şunları söyledi: Herkesi ev sahibi olarak görmek istiyorum. Artık Türkiye'mizde kiracı olmasını kabullenemiyorum. Şuan da Türkiye'de yaklaşık 20 ila 25 milyar dolar inşaat malzemesi ihraç ediyoruz. Bizim çok çalışmamız lazım. Benim bütün amacım orta gelirli vatandaşı ev sahibi yapmak. Alt gelir grubunu ev sahibi yapabilme imkanım yok çünkü ben devlet değilim. Biz az kazanmalıyız ama orta gelir grubunu ev sahibi y