Mesa, 2017 yılında hayata geçireceği projelerle 3,5 milyar liralık yatırım değerine ulaşacak. 2017'de 2 bin 500 konut satışından 1 milyar 700 milyon lira ciro hedefleyen firma, İstanbul, Ankara, Bodrum başta olmak üzere yurt dışında da önemli projelere imza atıyor.

Kar yağışının başlamasıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesinin 27 biriminin görevlilerinden oluşan ekip, Afet Koordinasyon Merkezi'nde kurulan kriz masasında çalışmalarına devam ediyor.

Amerikalı Gavin Heffernan ve Harun Mehmedinovic muhteşem bir projeye imza attı. Sinema eğitimi alan iki arkadaş dünyanın farklı şehirlerinde gökyüzünün hareketlerini farklı ve meşakkatli bir yöntemle kayda aldı. İkili, Skyglow (Gökyüzü Parıltısı) adını verdikleri projeyle şehirlerdeki ışık kirliliğine dikkat çekti.

Mesa Mesken ve Mesa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, GYODER 14. Gayrimenkul Zirvesi'nde emlaktasondakika'ya konuştu. Zirvenin, sektördeki sorunların dile getirildiği ve çözüm arandığı çok önemli bir platform olduğunu belirten Boysanoğlu, İstanbul ve Ankara'da yeni yatırımlara devam ettiklerini belirtti.