JLL Türkiye Ofis Kiralama Direktörü Mahir Mermer, emlaktasondakika.com'a verdiği özel röportajda İstanbul'da home ofis devrinin kapanmaya başladığını söyledi. Mermer, 2019'a kadar yapılacak yatırımlarla birlikte İstanbul'daki boş ofis büyüklüğünnü 3 milyon metrekare seviyelerine ulaşabileceğini açıkladı.

Emlaktasondakika.com olarak hareketli bir 2015’i geride bıraktık. Düzenlenen 91 lansmanın tamamında yer alan emlaktasondakika.com, kendisine ait aracıyla 192 saatlik canlı yayının altına imza attı. Aynı yıl içinde 510 özel röportaj yapıp dikkatleri üzerine çeken ekibimiz tam 652 özel haber yaparak gayrimenkul haberciliği sektörünün neden bir numarası olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.

Piri Reis Harita ve Coğrafya Bilgi Sistemleri Çalışanları Yardımlaşma Derneği Genel Başkanı Selami Balcı ile Kentsel Dönüşüm üzerine konuştuk. Balcı depreme dayanıklı binaların yapılmasını, kentsel dönüşüm çalışmalarının sosyolojik açıdan etkilerinin de araştırılıp hayata geçirilmesi gerektiğini anlattı