Temeli Mayıs 2015'te atılan ve tamamlandığında dünyanın en büyüğü olacak olan 3.Havalimanı'nda inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Günlük toprak hareketi 1 milyon 500 bin metreküp olan ve yapımında 3 bin ağır iş makinesinin yer aldığı projenin hava kontrol kulesi de ödüle layık görülmüştü.

FETÖ'nün darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris'te konakladığı otelden ayrılmasının hemen ardından yapılan saldırı ve darbeci askerlerin otelden ayrılmaları güvenlik kameralarına yansıdı. Otelin güvenlik kamerasına, Erdoğan'ın kaldığı otele saldırı hazırlığı yapan tam teçhizatlı 20'yi aşkın askerin görüntüleri yansıdı.

ABD'nin Iowa eyaletinde bir binanın patlatılarak yıkılacağının duyurulmasının üzerine, bölgeye yıkımı izlemek isteyenler akın etti. Binanın yıkımını izlemeye gelen yüzlerce insan, çatıda meydana gelen patlamaya anlam veremedi. Fakat daha sonra patlamanın yıkım ekibinin bir gösterisi olduğu anlaşıldı. Bina planlandığı gibi güvenli bir şekilde yıkılırken, yıkım görüntüleri sosyal medyada yer buldu.