Park Dedeman Adıyaman için imzalar atıldı

Park Dedeman Adıyaman için imzalar atıldı

Hâlihazırda ‘Garden Hotel Adıyaman’ adıyla işletilmekte olan otel, Kasım 2021 itibarıyla ‘Park Dedeman Adıyaman’ ismiyle faaliyetlerine devam edecek.

Dedeman Hotels & Resorts International, yeni otellerle büyümeye devam ediyor. Adıyaman şehir merkezinde 2018 yılında hizmete açılan ve hâlihazırda ‘Garden Hotel Adıyaman’ adıyla işletilmekte olan otel, Kasım 2021 itibarıyla Dedeman Franchise Sistemi’yle ‘Park Dedeman Adıyaman’ ismiyle faaliyetlerine devam edecek.

Anlaşma, Dedeman Hotels & Resorts International Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman ile Karahan Menzil Turizm Ticaret ve Yatırım AŞ. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özdemir arasında imzalandı. Banu Dedeman, “Geçtiğimiz nisanda hizmete giren Park Dedeman Kastamonu’nun ardından; Park Dedeman Adıyaman ile 2021 yılı içinde ikinci yeni otelimizi açarak yıllık büyüme hedefimize ulaşmış olduk” dedi.

‘İlimize değer katacak’

Osman Özdemir ise, “Dedeman markası ilimize büyük değer katacak. Park Dedeman Adıyaman sadece bölgeyi değil, çevredeki diğer illeri de besleyecek bir konumda” diye konuştu.

Milliyet

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Park Dedeman Adıyaman için imzalar atıldı
  • 07.10.2021 09:36

Park Dedeman Adıyaman için imzalar atıldı

Hâlihazırda ‘Garden Hotel Adıyaman’ adıyla işletilmekte olan otel, Kasım 2021 it ...