TOKİ indirim kampanyasında son gün!
TOKİ indirim kampanyasında son gün!
18.10.2019

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyası bugün sona eriyor.

TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyası için son hafta!
TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyası için son hafta!
15.10.2019

TOKİ'nin 23 Eylül'de başlattığı peşin ödemelerde yüzde 22 indirim kampanyasında son haftaya girildi. Kampanya 18 Ekim Cuma günü sona eriyor.

TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyası başladı!
TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyası başladı!
23.09.2019

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyenler için başlattığı yüzde 22'lik indirim kampanyası bugün başladı.

TOKİ’nin indirim kampanyası 23 Eylül’de başlıyor
TOKİ’nin indirim kampanyası 23 Eylül’de başlıyor
18.09.2019

TOKİ, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik kampanya 23 Eylül'de başlayacak.

TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyasına yoğun ilgi!
TOKİ'nin yüzde 22 indirim kampanyasına yoğun ilgi!
24.04.2019

TOKİ’nin ‘borcunu erken ödeyene 'yüzde 22 indirim’ kampanyasına 8.735 kişi başvurdu.

TOKİ, yüzde 22 indirim kampanyası düzenledi
TOKİ, yüzde 22 indirim kampanyası düzenledi
18.03.2019

TOKİ, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeniyle indirim kampanyası düzenledi.

TOKİ'nin indirim kampanyasında son gün cuma!
TOKİ'nin indirim kampanyasında son gün cuma!
17.10.2018

TOKİ'nin, düzenlediği yüzde 24 indirim kampanyaya başvurular, cuma günü son bulacak.

TOKİ'de indirim kampanyası başladı
TOKİ'de indirim kampanyası başladı
21.09.2018

TOKİ bugün başlayan indirim kampanyasında oranı yüzde 24’e çıkardı. Bugün başlayan indirim kampanyası son tarihi 18 Ekim.

TOKİ'nin yüzde 24 indirim kampanyası cuma günü başlıyor
TOKİ'nin yüzde 24 indirim kampanyası cuma günü başlıyor
19.09.2018

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 21 Eylül-18 Ekim döneminde ilgili bankaya başvuruda bulunabilecek.

TOKİ’den 2018'de ikinci indirim kampanyası
TOKİ’den 2018'de ikinci indirim kampanyası
26.08.2018

Kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları 21 Eylül-19 Ekim'de ilgili bankaya başvuruda bulunabilecek

<p>Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasının bu yıl ikincisi başlıyor.&nbsp; <p>TOKİ'den yapılan açıklamada, indirim kampanyasına başvuruların 21 Eylül'de başlayacağı belirtildi. <p>Açıklamada görüşlerine yer verilen TOKİ Başkanı Ergün Turan, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için indirim kampanyası düzenlendiğini ifade etti. <p>Turan, vatandaşların bu yöndeki beklentileri üzerine 2018 yılı için indirim kampanyasının ikincisini düzenlemeye karar verdiklerini aktararak, bu kampanyada indirim oranını yüzde 24'e çıkardıklarını, tarihi ve koşullarının da belirlendiğini kaydetti. <p>- Son başvuru 19 Ekim'de <p>Ergün Turan, kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının 21 Eylül-19 Ekim'de ilgili bankaya başvuruda bulunabileceğini belirterek, "Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın son başvuru tarihine kadar başvurularını yapması gerekir. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak." ifadesini kullandı.&nbsp; <p>Bu yıl ikincisini düzenledikleri indirim kampanyasında esnek ödeme planı yaptıklarını vurgulayan Turan, "Yüzde 24 indirim kampanyamızdan bütün borç bakiyesini kapatamayacak vatandaşlarımız da yararlanabilecek. Borcun tamamını kapatamayacak vatandaşlarımız borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla yaptıkları peşin ödemelerde yüzde 24 indirim kampanyasından faydalanabilecek." bilgisini verdi. <p>Turan, indirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla TOKİ'ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerektiğini dile getirerek, "Kampanyamızdan, satışları 2017 yılı haziran ayı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2017 yılı haziran ayı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dâhil edilmemiştir." ifadelerini kullandı. <p>Kampanyaların belirli prosedürlere ve vatandaşların durumuna göre yapıldığını dile getiren Turan, şunları kaydetti: <p>"Yaz aylarında indirim kampanyası yaptığımızda birçok vatandaşımız köyünde ve tatilde oluyor. Bunun için indirim kampanyamızı bahar ayında yapıyoruz. Kampanyadan yaklaşık 192 bin konut ve iş yeri alıcısının yararlanmasını bekliyoruz. Kampanya kapsamındaki konut alıcılarının borç bakiyelerini kapatarak söz konusu indirimden faydalanmak istemeleri halinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalamış oldukları aracı bankalardan konut kredisi de kullanabilecekler.''
TOKİ'nin indirim kampanyası rekor kırdı
TOKİ'nin indirim kampanyası rekor kırdı
20.05.2018

TOKİ'nin borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yüzde 20 indirim getiren kampanyasına, 13 bin 905 vatandaş başvurdu.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası için son gün cuma!
TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası için son gün cuma!
17.05.2018

TOKİ borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyenler için düzenlediği yüzde 20 indirim kampanyasına başvurular cuma günü sona erecek.

Halkbank'tan TOKİ'nin İndirim Kampanyası'na özel kredi!
Halkbank'tan TOKİ'nin İndirim Kampanyası'na özel kredi!
27.04.2018

Halkbank, TOKİ tarafından başlatılan “Yüzde 20 İndirimli Kapama Kampanyası”ndan yararlanmak isteyenler için özel kredi seçeneği sunuyor.

TOKİ'nin indirim kampanyasına ilk günde 409 kişi başvurdu
TOKİ'nin indirim kampanyasına ilk günde 409 kişi başvurdu
25.04.2018

TOKİ'den yapılan açıklamaya göre, konut ve iş yeri alıcıları için düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası yoğun ilgi gördü.

TOKİ’nin yüzde 20 indirim kampanyası yarın başlıyor
TOKİ’nin yüzde 20 indirim kampanyası yarın başlıyor
23.04.2018

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, her yıl uyguladıkları yüzde 20 indirim kampanyasının yarın başlayacağını bildirdi.

TOKİ, indirim kampanyası ile faiz oranlarını indirdi
TOKİ, indirim kampanyası ile faiz oranlarını indirdi
22.04.2018

TOKİ'nin 24 Nisan'da başlatılacak yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler, banka kredisini 0,99 faiz oranından kullanabilecek.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası başlıyor
TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası başlıyor
08.04.2018

TOKİ, borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik indirim kampanyasını 24 Nisan'da başlatacak.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 17 bin kişi başvurdu!
TOKİ'nin indirim kampanyasına 17 bin kişi başvurdu!
02.10.2017

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, 'vatandaşlarımızın yüzde 70'i borcunu kişisel tasarruflar ile kapattı' dedi.

TOKİ'nin indirim kampanyası yarın sona erecek
TOKİ'nin indirim kampanyası yarın sona erecek
28.09.2017

TOKİ Başkanı Ergün Turan, yarın sona erecek indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların başvurularını yapmaları gerektiğini belirtti.

TOKİ indirim kampanyası 2017 ne zaman?
TOKİ indirim kampanyası 2017 ne zaman?
02.08.2017

TOKİ, '2017 indirim kampanyası ne zaman' sorusuna açıklık getirdi. 2017 indirim kampanyası 21 Ağustos 2017-29 Eylül 2017 tarihlerinde geçerli olacak.

<p>Hayata geçirdiği projelerle binlerce konut üreten TOKİ, 2017 indirim kampanyasını başlatıyor. 21 Ağustos 2017 ile 29 Eylül 2017 tarihleri arasında geçerli olacak TOKİ indirim kampanyası ile&nbsp;birlikte, kampanya ne zaman başlayacak soruları da yanıt bulmuş oldu. <p>TOKİ tarafından 2017 yılınıda başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası&nbsp;&nbsp;2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş, geri ödeme taksitleri 2015 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri için geçerli olacak. <p>TOKİ Başkanı Turan, “Yüzde yirmi indirim kampanyasından satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş, geri ödeme taksiti 2015 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak.” <p>TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarını yönelik her yıl yapılan indirim kampanyasına başvurular 21 Ağustos 2017 tarihinde başlıyor. <p>TOKİ Başkanı Ergün Turan, borcunu erken kapatıp tapusunu almak isteyen konut ve işyeri alıcılarından gelen yoğun talep nedeni ile geri ödemeleri devam eden gayrimenkuller için indirim kampanyası düzenlendiğini ifade etti. Turan, vatandaşlarımızın bu yöndeki beklentileri üzerine 2017 yılı için indirim kampanyasının tarihi ve koşullarının belirlendiğini açıkladı. <p>Son başvuru 29 Eylül <p>Turan, kampanyadan yararlanmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarının 21 Ağustos - 29 Eylül 2017 tarihleri arasında ilgili bankaya başvuruda bulunabileceğini belirterek, "Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlarımızın son başvuru tarihine kadar başvurularını yapması gerekir. Bu tarihten sonra yapılacak borç kapatmalarında söz konusu indirim oranından yararlanılması mümkün olmayacak." dedi. <p>İndirim uygulaması kapsamına alınan projelerdeki konut ve iş yeri alıcılarının başvuru tarihi itibarıyla TOKİ'ye ödemekle yükümlü oldukları aidat, emlak vergisi gibi herhangi bir borcunun bulunmaması gerektiğini vurgulayan Turan, "Kampanyamızdan, satışları 2015 yılı sonuna kadar gerçekleştirilmiş ve geri ödeme taksiti 2015 yılı sonuna kadar başlamış olan konut ve iş yerleri sahipleri yararlanacak. Vadesi 12 ay ve daha az kalan projelerimiz indirim kampanyasına dahil edilmemiştir." diye konuştu. <p>Kampanyaların belirli prosedürlere ve vatandaşların durumuna göre yapıldığını ifade eden Turan, "Yaz aylarında indirim kampanyası yaptığımızda birçok vatandaşımız köyünde oluyor, tatilde oluyor. Bunun için indirim kampanyamızı eylül ayında yapıyoruz." dedi. <p>Turan, geçen yıl borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik indirim kampanyasından 17 bin kişinin faydalandığını kaydederek, "817 milyon lira borç kapatıldı. Bu paranın yaklaşık 513 milyon lirası kredi kullanılmadan 'yastık altı parası' diye tabir edilen paradan getirilip ödendi." ifadelerini kullandı. <p>Turan ayrıca, kampanya kapsamındaki konut alıcılarının borç bakiyelerini kapatarak söz konusu indirimden faydalanmak istemeleri halinde Gayrimenkul Satış Sözleşmesini imzalamış oldukları aracı bankalardan konut kredisi kullanabileceklerini de söyledi.