Secret Garden Residences ile Mudo Concept'ten işbirliği!
Secret Garden Residences ile Mudo Concept'ten işbirliği!
13.04.2019

Adriyatik'in incisi Montenegro'da eşsiz yatırım fırsatı sunan Secret Garden Residences, Mudo Concept ile işbirliği yaptı.

DNZ Residence ev ve ofis ihtiyaçlarına cevap veriyor
DNZ Residence ev ve ofis ihtiyaçlarına cevap veriyor
26.03.2019

Deniz Yapı tarafından İstanbul Pendik’te hayata geçirilen DNZ Residence, ev ve ofis ihtiyacına cevap veren daireleriyle yatırımcıları cezbediyor.

Athena Residence’ta yaşam başlıyor
Athena Residence’ta yaşam başlıyor
13.02.2019

Athena Residence’ta 1+1, 2+1 ve 3+1 alternatifleri ile toplam 174 oturuma hazır konut ev sahiplerini bekliyor.

Mahkeme Novus Residence için 'ret' kararı verdi
Mahkeme Novus Residence için 'ret' kararı verdi
17.01.2019

Bakırköy Belediyesinin yıkım kararı aldığı Novus Residence'ın site duvarları için mahkeme onay vermedi.

Metrohome Residence’da yüzde 30 peşinatla  48 ay taksitlendirme!
Metrohome Residence’da yüzde 30 peşinatla 48 ay taksitlendirme!
10.12.2018

Kameroğlu İnşaat tarafından yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alacak Metrohome Residence, 2 farklı etapla hayata geçmeye hazır.

NG Residence'tan ev alanlara yüzde 48 prim kazandırdı
NG Residence'tan ev alanlara yüzde 48 prim kazandırdı
04.12.2018

NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güçle, inşaat çalışmalarına başladığı günden bu yana, 2 yılda yatırımcısına yüzde 48 prim kazandırdı.

LUX Bodrum Resort& Residences, Avrupa birincisi seçildi
LUX Bodrum Resort& Residences, Avrupa birincisi seçildi
22.11.2018

Dünyanın en prestijli global organizasyonlarından biri olan World Luxury Hotel Awards 2018 yarışmasının kazananları açıklandı.

Ra Student Residence öğrenci konaklamasına alternatif sunuyor
Ra Student Residence öğrenci konaklamasına alternatif sunuyor
21.11.2018

Ra Student Residence, eski mahalleye yeni adet getirerek, yeni nesil bir yaşam tarzı sunuyor.

Arş Residence'ta  399 bin liradan başlayan daire fiyatları!
Arş Residence'ta 399 bin liradan başlayan daire fiyatları!
14.11.2018

İstanbul Sefaköy'de yükselen Arş Residence projesinde daire fiyatları 399 bin liradan başlıyor.

NG Residence'ta teslimler başladı
NG Residence'ta teslimler başladı
25.09.2018

Türkiye’nin önemli markalarından biri olan NG Kütahya Seramik’in ilk büyük konut projesi olan NG Residence’ta teslimler başladı.

<p>Basın Ekspres'in yatırım değerini zirveye taşıyan NG Residence, konumu ve donanımından aldığı güç sayesinde, yatırımcılarına kazandırdığı yüksek katma değerle sektöre damga vuruyor. Yıl sonuna kadar sunulan avantajlı ödeme seçenekleri de projeye olan talebi zirveye taşıyor. <p>İstanbul'un yükselen değeri Basın Ekspres Yolu'na getirdiği üst düzey yaşam ayrıcalığıyla kısa sürede bölgenin yıldızı olarak gösterilen NG Residence projesinde inşaat çalışmaları tamamlandı. Yatırımcılarını bu ayın başında daireleriyle buluşturmaya başlayan projede, hemen teslim daireler banka kredisi olmadan kefilsiz, 4 bin 900 TL'den başlayan taksitlerle satış devam ediyor. 28 katlı residence ve 5 yıldızlı otel kulesi ile 3 bin 200 kişilik kongre merkezinden oluşan proje, şehrin merkezi noktalarına yatırım yapmayı tercih edenler için cazibe oluşturuyor. Bölgenin yatırım değerini zirveye taşıyor <p>NG Residence, Basın Ekspres Yolu bölgesine sunduğu katma değerle de bölgenin yatırım değerini zirveye taşıyor. Üst düzey donanımının getirdiği üstün gücüyle, lüksü ve konforu buluşturduğu daireleri ve her türlü sosyal imkana ev sahipliği yapan yaklaşımıyla da yatırımcıların da dikkatini çekiyor. Yaşamın ve ticaretin merkezinde <p>Sadece konut değil, sahip olduğu otel ve kongre merkeziyle bir projeden beklenenin ötesine geçen NG Residence, bulunduğu lokasyon avantajıyla da gündelik yaşamın ve ticaretin merkezinde konumlanıyor. Büyüklükleri 62 ile 130 metrekare arasında değişen, 1+1 ve 2+1 seçeneklere sahip 306 daireden oluşan proje üst düzey teknolojiyle donatılmış dairelerinin yanı sıra ayrıcalıklı mimari tasarımıyla bir konut projesinden beklenenin ötesine geçiyor.&nbsp; Yatırımcısına üst düzey kazanç sağlayacak <p>İstanbul'un önemli noktalarına yakınlığıyla dikkat çeken NG Residence, ilerleyen yıllarda dünyanın en önemli fuar ve kongre alanı olacak İstanbul Atatürk Havalimanı'na 6 kilometrelik mesafede yer alıyor. Yavuz Sultan Selim Köprüsü'ne ve 3. Havalimanı bağlantı yollarına 4 kilometrelik mesafede konumlanan NG Residence, metro istasyonuna ise 200 metrelik mesafede yer alıyor. Mimari duruşu, kullanılan malzeme, işçilik kalitesi ve lokasyon avantajıyla bölgede diğer projelerden ayrışan bir yaklaşım sunuyor. Projenin sahip olduğu bu donanımla, yatırımcısına bölgede yer alan projelerin çok üstünde bir kazanç sağlaması bekleniyor.
The Residences at Mandarin Oriental ödüle layık görüldü
The Residences at Mandarin Oriental ödüle layık görüldü
17.07.2018

The Residences at Mandarin Oriental, Dünya Seyahat Ödülleri'nin Avrupa Gala Töreninde, iki kategoride ödüle layık bulundu.

Optimist Residence Fikirtepe görücüye çıkıyor!
Optimist Residence Fikirtepe görücüye çıkıyor!
21.06.2018

Fiklrtepe'de Mist İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Optimist Residence görücüye çıkıyor.

'Barbaros Reserve Residences' projesi tanıtıldı
'Barbaros Reserve Residences' projesi tanıtıldı
20.06.2018

Peska Turizm Yatırım A.Ş.'nin Bodrum Yalıçiftlik' deki 100 milyon dolarlık yatırımları Barbaros Reserve Residences seçkin konuklar eşliğinde tanıtıldı

Kayaşehir Emlak Konut Evleri'nin Kule Residence bloğu satışta
Kayaşehir Emlak Konut Evleri'nin Kule Residence bloğu satışta
30.04.2018

Satışa çıktığı andan itibaren yoğun talep yaşanan 30 katlı Kule Residence'da 185 daireden 108'i sahiplerini buldu.

Park Residence Cadde ünlü isimleri ağırlıyor
Park Residence Cadde ünlü isimleri ağırlıyor
10.04.2018

Park Residences Cadde’de düzenlenen ‘Park Çadır Buluşmaları’, Kadıköylüleri ünlü isimlerle buluşturmaya devam ediyor.

LUX* Bodrum Resort & Residences ödüle layık görüldü
LUX* Bodrum Resort & Residences ödüle layık görüldü
09.03.2018

LUX* Bodrum Resort & Residences, bu kez de turizm alanında uluslararası bir ödüle layık görüldü.

Bodrum Sianji Residence'ta yüzde 8 kira garantisi!
Bodrum Sianji Residence'ta yüzde 8 kira garantisi!
09.03.2018

Bodrum’un vazgeçilmez mekanı Gümüşlük’te Sianji Group tarafından hayata geçirilen Sianji Residence, yatırımcısının yüzünü güldürüyor.

Ataşehir Buz Residence’da satışlar tamamlandı
Ataşehir Buz Residence’da satışlar tamamlandı
01.03.2018

Büyük Uzunlar İnşaat tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen Ataşehir Buz Residence projesinde satışlar tamamlandı.

Cebeci Residence’ta teslimler ağustosta başlıyor
Cebeci Residence’ta teslimler ağustosta başlıyor
24.02.2018

Cebeci Group tarafından Pendik’te hayata geçirile Cebeci Residence projesinde dairelerin teslimleri Ağustos 2018’de başlıyor.

 Four Winds Residence'ta iskan sorunu ortadan kalktı!
Four Winds Residence'ta iskan sorunu ortadan kalktı!
18.02.2018

İstanbul Kadıköy’de bulunan Four Winds projesinde Kadıköy Belediyesi’nin iskânı iptal ettiren kararı ortadan kalkarak projenin önü açıldı.

<p>İstanbul Kadıköy'de Göztepe Meteoroloji Bölge Müdürlüğü arsasına yapılan 45 katlı, 4 gökdelenli Four Winds projesinde iskân sorunu bitti. İki yıldır Kadıköy Belediyesi'nde davalarla boğuşan Taşyapı'ya müjdeli haber İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Dördüncü İdare Dava Dairesi'nden geldi. Proje Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından verilen iskânına (yapı kullanma izin belgesi), dava açıp yürütmeyi durdurma kararı alan Kadıköy Belediyesi temyiz sürecinde kaybetti. Kadıköy Belediyesi'nin aldırdığı iskânı iptal eden mahkeme kararı bozuldu. İstanbul Bölge İdare Mahkemesi Dördüncü İdare Dava Dairesi daha önce verilen iskân iptaline ilişkin kararı ortadan kaldırdı. Kararda, inşaatların 4 blokunun da projeye uygun olarak yapıldığı belirtildi. HAKKIMI ARAYACAĞIM <p>Kadıköy Belediyesi'nin şirketinin itibarını kasıtlı zarara uğrattığını söyleyen Taşyapı'nın patronu Emrullah Turanlı, "Bundan önceki davalarda da mahkeme kararları ile haklılığımız ortaya çıkmıştı. Bunda da mahkemenin oybirliği ile almış olduğu karar haklılığımızı ortaya koydu. 2 yıldır davalarla boğuşuyorum. İnşaat bitti, satışlar yapılıyor. Alıcıların kafasını karıştırıp, satışları etkilemeye çalışıyorlardı. Uğradığım zararla ilgili hakkımı aramaya devam edeceğim" dedi. Turanlı, Kadıköy Belediye Başkanı hakkında maddi ve manevi tazminat davası açacağını da söyledi. 44.500 METREKARELİK ARAZİDE YAPILDI <p>Taşyapı'nın 400 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirdiği Four Winds projesi, 44 bin 500 metrekarelik arazi üzerinde inşa edildi. Anadolu yakası Selamiçeşme'de yer alan Four Winds 45 katlı 4 kule ve 420 konuttan oluşuyor. Projede basketbol, voleybol, futbol sahaları tenis kortları, açık kapalı yüzme havuzu, 4 katlı otopark, spor kompleksi ve çocuk oyun parkları yer alıyor. İstanbul, Adalar, Marmara Denizi ve Çamlıca tepesini gören projede 87 ile 655 metrekare arasında farklılık gösteren 1 + 1, 2 + 1, 3 + 1, 4+1 daireler bulunuyor. KADIKÖY BELEDİYESİ 101 MİLYON TL CEZA ALMIŞTI <p>Taşyapı'nın patronu Turanlı daha önce de Kadıköy Belediyesi'ne 'işimi kasıtlı olarak engelledi, maddi zarar verdi' diyerek dava açmıştı. 6. Asliye Hukuk Mahkemesi'nde şirket lehine karar çıkmıştı. Kararda, Kadıköy Belediyesi'nin 101 milyon 859 bin lira (işletilecek faiz hariç) tazminat ödemesine hükmedilmişti.