İstikamet Fransa

29.02.2016 18:06

Emlaktasondakika.com köşe yazarı Beyhan Cebeci, 15-18 Mart tarihlerinde Fransa'da gerçekleştirilecek olan MIPIM Fuarı öncesi değerlendirmelerde bulundu.

İnşaat sektörünün son 10 yıl içinde kat ettiği yol aşikar. Türk inşaat sektörü bugün, geçmişteki müteahhit olgusunu yerini kurumsal firmalara bırakarak, dünya markası olma yolunda ilerleyen güçlü bir sektör haline geldi.

Dünya standarlarında onlarca projeye imza atarken, uluslararası arenada da boy göstermemek olmaz. Önde gelen markalarımız son 5 yıldır dünyanın en önemli gayrimenkul buluşmalarında yerini alıyor.

Dubai, Kuveyt, Katar, Azerbaycan ve Fransa’da düzenlenen gayrimenkul fuarlarında stant açan çok sayıda firmamız var.

Bu yılın ilk ve en büyük gayrimenkul fuarı da Fransa’nın Cannes kentinde düzenleniyor. 15 – 18 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Mipim Fuarı’na Türkiye’den yaklaşık 30 firma stant açacak. 350’e yakın da Türkiye’den ziyaretçi katılacak.

Körfez bölgesinden, Avrupa’dan ve Amerika’dan birçok yatırımcıyı ve markayı bir araya getiren böylesine önemli bir platformda, büyük projelerle yer almak bizleri gururlandırıyor.

Fuarı bizler de emlaktasondakika ekibiyle birlikte yakından takip edeceğiz. Katılımcı tüm firmaların ve belediyelerin faaliyetlerini yerinden bildireceğiz.