Mercan Kıyı Vesen Yalıları Fiyat Listesi Belli Oldu

Mercan Kıyı Vesen Yalıları Fiyat Listesi Belli Oldu

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ilçesi Mercan lokasyonunda hayata geçirilmekte olan Mercan Kıyı Vesen Yalıları projesi kapsamında fiyat listesi 1 milyon 360 bin dolardan başlıyor.

Mercan Kıyı Ve Sen Yalıları projesinde satılık yalı dairelerinin fiyatları 1 milyon 360 bin dolardan başlıyor. 3,5+1, 4,5+1 ve 5,5+1 tipinde yalı dairelerinin yer aldığı Kıyı Vesen Yalıları’nda dolar kuru 13’e sabitlendi. Buna göre projede en uygun fiyat TL bazında 17 milyon 680 bin TL’ye geliyor. Projede Nisan ayına özel peşin ve kredili ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Bu kapsamda başlangıç fiyatı 15 milyon 28 bin TL’ye kadar düşüyor.

mercan kıyı vesen tuzla projesi

Mercan Kıyı Vesen Teslim Tarihi Mart 2024

Teslim tarihi Mart 2024 olarak belirlenen Mercan Kıyı Vesen Yalıları’nda 3,5+ tipindeki yalı dairelerinde satışlar tamamlandı. Toplamda 158 yalı dairesinden meydana gelen projede denize sıfır bir yaşam proje sakinlerini bekliyor.

fiyat listesi 1 milyon 360 bin dolardan başlayan mercan kıyı vesen yalıları projesi

Mercan Kıyı Vesen Geniş Kat Planlarına Sahip

Yüzde 80’i yeşil alan olarak tasarlanan projede göletler, süs havuzları, çim alanlar, her biri farklı konspette hazırlanmış orman bahçe,sessiz bahçe,gül ve çiçek bahçesi, zen bahçesi, saklı bahçe, kiraz ve lavanta bahçesi, koza pergolalar, su kenarı dinlenme alanları, iskele ve köprüler, amfi tipi spor ve plaj seyir alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

tuzla mercan kıyı ve sen yalıları projesi
 

Yorumlar

  1. Ahmet Özbastacı Avatar imageAhmet Özbastacısays:

    Projenizle ilgileniyorum. Bana tüm detay ve fiyatları iletirseniz sevinirim. Saygılar

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Mercan Kıyı Vesen Yalıları Fiyat Listesi Belli Oldu
  • 22.04.2022 12:39

Mercan Kıyı Vesen Yalıları Fiyat Listesi Belli Oldu

İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ilçesi Mercan lokasyonunda hayata geçirilmekte ola ...