Ataşehir Canan Residence'ta 315 bin TL'ye 1+1!

Ataşehir Canan Residence'ta 315 bin TL'ye 1+1!

Ataşehir Canan Residence'ta 1+1'ler 315 bin liradan satılıyor. Canan Residence’ta konutlar hemen teslim ediliyor

Canan Yapı'nın gayrimenkul sektörüne adım attığı ilk projesi olma özelliği taşıyan Ataşehir'deki Canan Residence'de bulunan konutların yüzde 70'i satılırken, projede yaşam da başladı.

Canan Residencen 12 bin 600 metrekare üzerinde 3 blokta inşa ediliyor. Konutların yüzde 70'inin satıldığı Canan Residence'da 1+1 daireler 315 bin lira, 2+1 daireler 520 bin lira, 3+1 daireler 700 bin lira ve 4+1 daireler de 800 bin liradan satılıyor. Canan Residence'da peşin ödemelerde yüzde 5 indirim uygulanıyor. Daire tutarının yarısının peşin ödenmesi durumunda, kalan yarısı 0 faizle 24 aya kadar vadelendiriliyor.

CANAN Residence, başta bulunduğu lokasyon nedeniyle büyük bir avantaj sağlıyor. Canan Residence, Bağdat Caddesi'ne 8, Sabiha Gökçen'e 15, Levent'e 20 ise dakika mesafede bulunuyor. Canan Residence'deki sosyal yaşam alanlarını da ünlü tasarımcı Tanju Özelgin projelendirdi. Sosyal alanlarda SPA merkezi, açık ve kapalı yüzme havuzları, en yeni model cihazlarla donatılmış Fitness merkezi, yoga ve plates salonu, kapalı basketbol, squash, bilardo, masa tenisi, açık tenis kortu, mini futbol ve basketbol sahaları, çocuk oyun alanları bulunuyor. Sosyal alanlar üyelik gerektirmeden sadece Canan Residence'ta konut sahibi olanlara sunuluyor. Bu da bir aidat bedeli içinde sunuluyor.

Canan Residence iletişim bilgileri
Web: www.cananresidence.com
E-posta: bilgi@cananresidence.com
Tel: 0 216 499 93 27

  • Etiketler:

Yorum Yaz