Armada City Plus’ta ankastre hediye! 71 bin TL'ye!

Armada City Plus’ta ankastre hediye! 71 bin TL'ye!

Mimart Yapı Armada City Plus inşaatına ve satışına Aralık 2010 da başladı ve kısa bir sürede 400 konut satıldı. 2.Etapta kampanya fırın, setüstü ocak, davlumbaz, bulaşık makinesi ve buzdolabı hediye

Mimart Yapı'nın Çorlu'da hayata geçirdiği Armada City projesinde satışları tamamlanan 995 dairelik 1. etabında önceki aylarda başlayan daire teslimleri sürerken, bir yandan da Armada City aileleri yeni evlerine taşınmanın heyecanını yaşıyorlar.. Taşınmaların başlaması ile birlikte her geçen gün site hayatı da canlanmaya başladı.

İlk etabın satış sürecinde gördüğü yoğun ilgi sebebi ile 836 konutluk 2. Etap inşaatını ve satışına Aralık 2010 da başladı ve çok kısa bir sürede 400 konut satıldı. Mimart Yapı, Mart sonuna kadar Armada City'den daire satın alanlara, dairelerinde takılı olarak teslim edilecek 3'lü ankastre setin (Fırın, Setüstü Ocak, Davlumbaz) yanında Bulaşık Makinesi ve Buzdolabı hediye ediyor..

Çorlu'nun gelişen sanayisi ve stratejik konumu göz önünde bulundurulduğunda, yatırımlarında gayrimenkulü tercih edenler için Armada City'den ev almanın doğru bir tercih ve yatırım aracı olduğunu belirten Mimart Yapı yetkilileri, 2. Etapta istenilen kat ve konumda daire seçebilmek için acele edilmesi gerektiğini vurguluyorlar..

Fırsatlar için Acele Edin!

Armada City'de, her türlü ihtiyaca cevap verebilecek 7 farklı daire seçeneğini çok özel fiyatlarla bulmak mümkün:

1+1      64m2     71.000TL                                           110m2             2+1      112.000TL

1+1      68m2     76.000TL                                  131,5m2                   3+1      133.000TL

1+1      75m2    81.000TL                               144,5m2          3+1      147.000TL

                                                                       177m2             4+1      180.000TL

Her Yönden Avantajlısınız…

Armada City'nin, Martsonuna kadar sürecek ödeme planı ile ev sahibi olmak isteyenler her yönden avantajlı..

 

Sabit Taksitli Ödeme                         

:

Taksitlerde herhangi bir değişiklik olmaksızın, kullanılan kredi vadesi süresince her ay sabit taksit ile ödeme imkânı..

Vadelendirme

:

120 ay

Avantajlı Vade Oranı

:

120 ay için vade oranı sadece 0,90

Ara Ödeme ile Peşinatınızı Hafifletin

:

Peşinatın %15'lik kısmı sözleşme sırasında, %10'luk bölümü ise herhangi bir vade farkı uygulanmaksızın Aralık 2011'de ödeniyor..

Peşinat Avantajları

:

Ertelenen peşinatın erken ödenmesi durumunda veya %15 üzerinde ödenen peşinatlara da ekstra avantajlar sunuluyor..

 

110 dönüm arazi üzerinde zemin + 11 katlı 37 bloktan oluşan Armada City'de 1.831 daire bulunuyor. Projede yüzme havuzlarından futbol sahalarına, basketbol-voleybol sahalarından tenis kortlarına, çocuk oyun alanlarından kapalı sosyal tesise kadar oldukça fazla aktivite alanı var. Kapalı sosyal tesis içerisinde Türk Hamamı, Fin Hamamı, Fitness Center ve Sauna gibi olanakları ile Armada City Trakya'daki konut projesi kültürüne yeni bir tarz getiriyor.

Orion – Kipa gibi Çorlu'nun gözde alışveriş merkezlerine bir adım mesafede bulunmasına rağmen, projede yer alan alışveriş merkezi ‘Mimart Çarşı' ile de alışveriş olanağını site sakinlerinin ayağına getirmiş durumda. Radye temel, tünel kalıp sistemi ile inşa edilen bloklarda deprem güvenliği maximum. Tamamı kapalı otopark sistemi sayesinde çocuklar güvenle site içerisinde oynayabilecek. Kontrollü giriş-çıkış sistemi, güvenlik elemanları ve güvenlik otomasyon sistemleri de bireysel güvenlik detayları çözümlenmiş durumda.

Örnek daireler ile bitmiş blokları gezmek ve ödeme alternatiflerini görüşmek için haftanın 7 günü açık olan Satış Ofisi'ni ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, 444 69 96 numaralı Satış Ofisi telefonundan bilgi alabilir veya www.armadacity.com internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Armada City iletişim bilgileri

Web: www.armadacity.com

E-posta: info@armadacity.com

Tel: 0282 444 69 96

  • Etiketler:

Yorum Yaz