Mi’Marin Alaçatı Villaları’nın inşaatı Ekim'de başlayacak!
Haberler / Yazlık / Mi’Marin Alaçatı Villaları’nın inşaatı Ekim'de başlayacak!

Mi’Marin Alaçatı Villaları’nın inşaatı Ekim'de başlayacak!

Yazlık 27.09.2013 08:15

Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Mi’Marin Alaçatı Villaları’nın inşaatı Ekim 2013’te başlanıyor

2008 yılından bu yana gerçekleştirmiş olduğu Mi'Marin Paşalimanı, Mi'Marin Mavişehir Residence, Mi'Costa Boyalık Residence, Mi'Marin Ilıca gibi başarılı projeler ile adından söz ettiren SUV Yapı 2013 yılında da Mi'Marin Alaçatı Villaları projesini satışa sundu. 

Geçtiğimiz günlerde satışına başlanan Mi'Marin Alaçatı Villaları'nın inşaatı Ekim 2013'te başlanıyor. 

Alaçatı Çamlık Yol üzerinde bulunan projede Toplam 2 bin 560 metrekare üzerine kurulu olup tamamı 3+1 ve 157,2 metrekare büyüklüğünde 8 ikiz villadan oluşmaktadır. Yoğun geçen sezon sonrasında 3 adet villa kaldı. 

“Mi'Marin Alaçatı Villaları”; Alaçatı Port Marina ve Ilıca plajına yakınlığı, Alaçatı çarşıya yürüme mesafesindeki konumu, sunduğu dingin yaşam standartlarıyla Alaçatı'da yaşam keyfini zirveye taşımayı hedefliyor. Proje yeşili, maviyi, doğalı, taşı, güneşi, rüzgârı bir arada sunan, zarif dokunuşlarla tasarlanmış özel mimarisiyle farklı bir atmosfer vaad ediyor.

Toplam 2.560 metrekare üzerine, tamamı 3+1 ve 157,2 metrekare büyüklüğünde 8 ikiz villadan oluşan Mi'Marin Alaçatı'da ortak kullanımlı 2 adet açık yüzme havuzu ve 30 yıllık ağaçlar korunarak tasarlamış özel bir peyzaj bulunuyor. 

Mi'Marin Alaçatı Villaları'nda ödeme koşulu; yüzde 25 peşinat, kalan bakiye ise vade farksız 20 eşit taksittir. 

Gerçekleştirmiş olduğu tüm projelerde 5 yıl garanti ile çalışan ve teknik desteğiyle her daim müşterisinin yanında olan SUV Yapı Mi'Marin Alaçatı projesinde de müşterilerine aynı ayrıcalığı sunuyor. 

Mi'Marin Alaçatı Villaları İletişim Bilgileri;

Web: www.suvyapi.com

Telefon: 0232 446 0 406