Ağaoğlu My Home Maslak

Ağaoğlu My Home Maslak kampanyası büyük ilgi gördü

Yavuz Karaman Haberleri 02.04.2014 08:17

Reklamında Ali Ağaoğlu’nun oynadığı projede kredi kullanmak istemeyenler 36 ay sıfır faiz uygulanan konutlardan aldı

Gayrimenkul sektörünün en önemli Oyuncularından biri olan Ağaoğlu, Maslak'ta inşa ettiği My Home Maslak projesinde yeni  bir kampanya düzenledi. İnşaatın tamamlandığı ve konutların hemen teslim edildiği My Home Küçük Maslak projesinde 36 aya kadar sıfır faizli ödeme seçeneği sunuluyor. ‘Sınırlı daire, sınırsız fırsat' sloganıyla başlatılan kampanyada çok farklı ödeme alternatiflerine yer veriliyor. Yüzde 10 peşin verilen kampanyada, banka kredisi ile 120 ay vade, Ağaoğlu kredisi ile 36 aya kadar sıfır faiz seçeneği sunuluyor.

My Home Küçük Maslak'ta 1+0 daireler 477 bin TL'den, 1+1 daireler 528 bin TL'den, 2+1 daireler 582 bin TL'den, 3+1 daireler 701 bin TL'den, 4,5+1 daireler ise 1 milyon 964 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

‘140 daire kaldı'

Ağaoğlu İnşaat Genel Müdürü Hasan Rahvalı, toplamda 3 blokta 850 daireden oluşan projede 140 dairenin satışını sürdürdüklerini söyledi.

Hasan Rahvalı, İstanbul'un iyi lokasyonlarından biri olan Maslak'taki projeyi oturumcular için tasarladıklarını ifade ederek, “Daha çok 3+1 dairelerden oluşan projede elimizde 140 daire kaldı. İnşaatı bitirdik ve hemen teslim ediyoruz. Kampanya döneminde gelen her üç kişiden biri daire aldı” dedi.

Projedeki daireleri alanların yüzde 85'inin oturmak istediğini vurgulayan Hasan Rahvalı, “Daha çok oturumcular ilgi gösterdi. 36 ay sıfır faiz uyguladık ve yoğun talep gördük. Bu nedenle kredi kullanmadan daire alan çok oldu” diye konuştu. Rahvalı, seçimlerin bitmesiyle ertelenen taleplerin satışlara yansıyacağına da işaret etti.

3 kulede 850 konuttan oluşuyor

26 bin 200 metrekare alan üzerine kurulan My Home Küçük Maslak, 3 kule ile altında alışveriş birimlerinden meydana geliyor. 850 daireden oluşan My Home Küçük Maslak'ta, terası konutlara da yer veriliyor. My Home Maslak'ta, stüdyolar 41 ile 105 metrekare, 1+1'ler 77 ile 117 metrekare, 2+1'ler 104 ile 206 metrekare, 3+1'ler 127 ile 264 metrekare, 4,5+1'ler 314 ile 315 metrekare arasında değişiyor. Projedeki 3,5+1'ler 309, 4+1 dubleksler ise 351 metrekare şeklinde tasarlandı.

Projede açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzunun yanı sıra sosyal donatılar arasında, Türk hamamı da bulunuyor.

Reklamda kendisi oynadı

İnşaat sektörünün en popüler ismi olan Ali Ağaoğlu, yeni reklam kampanyasıyla yine kendinden söz ettirdi. İstanbul Maslak'ta hayata geçirilen My Home Küçük Maslak projesine özel hazırlanan reklam filmiyle dikkat çeken Ali Ağaoğlu, yine reklam filminde kendisi oynadı. Kendi projelerinin reklam filmlerinde oynamayı gelenek hale getiren Ali Ağaoğlu'nun filmde İngilizce konuşması dikkat çekti.

İlk olarak bir İngilizce dersinde başlayan reklam filminde, hoca ve öğrencilerin bulunduğu sınıfta kampanya bilgileri veriliyor. Reklamın sonunda ise MyHome projesini ziyarete giden öğrenciler Ali Ağaoğlu ile karşılaşıyor. Ağaoğlu evinden çıktığını gören ve şaşıran öğrencilere, Ağaoğlu, ‘Of course, this is my home' diyerek İngilizce cevap veriyor.
Ali Ağaoğlu daha önce iki projesinin reklam filmlerinde boy göstermişti. En son Maslak 1453 projesinde masasına gelen projeleri beğenmeyip, ‘Bu değil, bu da değil' diyerek projeleri elediği ve özellikle beyaz atıyla projedeki ormanı tanıttığı sahne çok konuşulmuştu. Ağaoğlu daha öncesinde de yönetmen Sinan Çetin ile birlikte kamera karşısına geçmiş ve My World projesinin başlangıcında ve bitiminde iki ayrı reklam filminde oynamıştı.
Yavuz Karaman