Yılın Spa Oteli Ödülü

Termal turizminin adresi ‘Yılın Spa Oteli Ödülü’ne layık görüldü

Turizm Emine Pile 12.12.2014
NG Afyon Wellness & Convention, SKAL İstanbul Kulübü’nün her yıl düzenlediği SKALİTE “Turizmde Kalite” ödüllerinde Yılın Spa Oteli Ödülü’nü aldı
Termal ile lüksü buluşturarak termal turizme yepyeni bir anlayış kazandıran NG Afyon Wellness & Convention, turizm profesyonellerini buluşturan SKAL İstanbul Kulübü'nün her yıl düzenlediği SKALİTE Turizmde Kalite Ödülleri'nde “Yılın Spa Oteli Ödülü”ne layık görüldü. 

turizm sektöründe kalite çıtasını yükseltmeyi amaçlayan kişi ve kurumlara verilen SKALİTE Turizmde Kalite Ödülleri'ne bu yıl ilk kez aday olan NG Afyon Wellness & Convention, 10 Aralık Çarşamba günü Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen törende, Yılın Spa Oteli Ödülü'nü alarak bir başarıya daha imza attı. NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, Yılın Spa Oteli Ödülü'nü almaktan dolayı çok mutlu olduklarını belirterek “Turizme yeni değerler katma hedefiyle konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak hizmet kalitemizi yükseltmeye devam edeceğiz” dedi.

Termal turizmin Türkiye'deki başkenti Afyonkarahisar'ın en lüks termal oteli olan NG Afyon, şifalı termal suları ve 9500 metrekarelik spa merkezi ile dikkat çekiyor. NG Afyon'un Spa merkezi Aliva Spa'da termal jakuziler, kadın ve erkeklere özel bölümler, Türk hamamı, sauna, buhar odası, macera duşları, buz çeşmesi, su kaydırakları ve dışa açılabilen sıcak su havuzu gibi birçok alan bulunuyor. 

NG Afyon Wellness & Convention termal oteller termal turizmi Yılın Spa Oteli Ödülü