Rıchmond İstanbul en yönetilen otel seçildi

Richmond İstanbul en iyi yönetilen şehir oteli seçildi!

Turizm 17.12.2018 15:24

Türk turizminin en kapsamlı ödül törenlerinden olan ve 9'uncusu düzenlenen “Quality Management Awards” Belek’te düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

İstanbul'un en popüler noktalarından İstiklal Caddesi üzerinde ilk ve tek otel olma özelliğine sahip Richmond İstanbul, turizm endüstrisinin en önemli ödüllerinden biri olan QM Awards 2018'de “Türkiye'nin En İyi Yönetilen Marmara Bölgesi Şehir Oteli” ödülüne layık görüldü.

Turizm sektöründen yaklaşık 60 bin kişinin oyları ile belirlenen ödülü Richmond İstanbul Genel Müdürü Ulustan Muhluoğlu aldı. Muhluoğlu ödülle ilgili olarak; “Bizi bu özel ödüle götüren oylarıyla destekleyen herkese ve başarılı çalışmalarından ötürü ekibime yürekten teşekkür ediyorum. Misafir memnuniyetini ve hizmet kalitemizi daha da üst seviyeye taşımak için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Quality Management Ödülleri turizm endüstrisinde kaliteyi yönetmenin önemini vurgulayarak, 2010 yılından beri kurumsallaşma ve markalaşma çalışmalarına yoğunlaşan otelleri, yatırımcıları ve diğer turizm profesyonellerini takdir etmektedir.