Levent Avantgarde Hotel
Haberler / Turizm / Levent Avantgarde Hotel, ‘otelde ofis’ konsepti hazırladı

Levent Avantgarde Hotel, ‘otelde ofis’ konsepti hazırladı

Turizm 04.09.2020 16:30

Levent Avantgarde Hotel, ofis kavramındaki ihtiyaçları ve dünya genelinde gelişen ‘Live/Work’ konseptlerini uygulamaya başladı.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi tüm dünyada düzenleri yeniden yorumladı. Özellikle iş hayatında alışkanlıklar baştan yazılırken, salgının etkisi çeşitli sektörlerde daha fazla hissediliyor. Bu kapsamda dünyada en fazla yarayı alan sektörlerden biri turizm oldu. 

Turizmciler ise, değişen trendlere göre yeni sistemler üzerinde çalışıyor. Bunlardan en yenisi ise uzaktan çalışma modelini otel odasına taşıyor. Bu sayede evden çalışanların artan sayısına paralel olarak ofis ihtiyaçlarına yeni bir argüman da sunuluyor.

Ofis kavramındaki ihtiyaçları ve dünya genelinde gelişen ‘Live/Work' konseptlerini inceleyerek Levent Avantgarde Hotel'de uygulamaya başladıklarını söyleyen Avantgarde Collection ve Lucis Initative Kurucusu İsmet Öztanık şöyle anlatıyor:

“Otel genelindeki suit ve standart odaların bazılarını birleştirip metrekarelerini büyüterek yerleşim planlarını konsepte uygun olarak yeniden tasarladık. Tasarımda pastel renkler, doğal malzemeler ve minimal bir düşünce yapısıyla hareket ederek uzun süreli kalmak isteyenlerin kendilerini rahat hissedecekleri güvenli bir atmosfer oluşturduk. Günlük ve uzun dönemli seçeneklerle odalar rezerve edilebilecek.”

Milliyet