hindistan, Oberoi Udaivilas Otel

İşte Hindistan’ın en muhteşem oteli

Turizm Merve N. Güreş 19.07.2015
Dünyaca ünlü bir derginin mükemmellik ödülü verdiği Hindistan’daki Oberoi Udaivilas Otel, ziyaretçilerine büyülü bir atmosfer yaşatıyor.
Hindistan'daki Oberoi Udaivilas, dünyanın dört bir yanındaki gezginler tarafından ödüllendirildi. Otel seyahat sitesi Trip Advisor tarafından ülkenin de en iyi oteli seçilen işletme Pichola Gölü'nün kıyısına inşa edilmiş. Geleneksel Hint mimarisinden esintiler taşıyan otelde, el boyaması freskler ve birbirinden etkileyici çeşmeler yer alıyor. Misafirler isterlerse göl kıyısındaki gondollarla rüya gibi bir gezi yapabiliyor.  

Hint kültürünü tanıtmayı ilke edinmiş otelde misafirler geleneksel halk danslarından Rajashtani başta olmak üzere birçok yerli dansı öğrenme fırsatı sunuyor. Geceliği en düşük 400 euro olan otelde, deve ve fillere binme imkanı da sağlanıyor. 50 dönümlük bir araziye sahip olan tesiste yemekten içeceklere kadar her şey birinci sınıf ürünlerden oluşuyor. Otelin sahibi olan grubun İcra Kurulu Başkanı PRS Oberoi, ”Dünyanın en iyi otel markası olma yolunda hızla ilerliyoruz”  diyor. 

Bahçesinde tavus kuşları ve beyaz benekli geyiklerin dolaştığı premier odalar ise dünyanın en zenginlerini ağırlıyor. Otelde spritüal yaşama ilgi duyanlar için özel yoga ve meditasyon dersleri de veriliyor.  

Emlaktasondakika.com

hindistan Oberoi Udaivilas Otel