Elysium Es Beykoz / Ofton İnşaat

Ofton İnşaat firmasının Elysium Es Beykoz projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
DoubleTree by Hilton Piyalepaşa

DoubleTree by Hilton Piyalepaşa'ya Londra'dan ödül!

Turizm Zeynep Karabağ 09.11.2016
DoubleTree by Hilton İstanul Piyalepaşa Oteli, Londra'da düzenlenen International Property Awards'tan ödülle döndü.
Ofton İnşaat'ın turizm alanındaki yatırımlarından DoubleTree by Hilton İstanul Piyalepaşa Oteli, Londra'da düzenlenen International Property Awards'tan ödülle döndü. The Telegraph gazetesi işbirliği ile gerçekleştirilen yarışmaya dünya çapında pek çok proje katıldı. DoubleTree by Hilton İstanul Piyalepaşa, en iyi otel iç mimarisi ödülüne layık görüldü.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=DoubleTree+by+Hilton+Piyalepa%c5%9fa'>DoubleTree by Hilton Piyalepaşa</a>

Space Architects and Designers tarafından tasarlanan otel ile ilgili konuşan Kaan Çetinkaya; “15 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Double Tree by Hilton İstanbul Piyalepaşa otelinin tüm iç mekanları bizim tarafımızdan tasarlanmıştır. 2015 yılında hizmete açılan otelin fark yaratarak diğer otellerin önüne geçmesinin sebebi her parçanın bir tema dahilinde özenle tasarlanıp uygulanması ve bütününde bir sanat eseri özgünlüğünü taşıyor olmasıdır” dedi.

1997'den beri mimari ve iç mimari tasarımlarıyla yüzlerce projeye imza atmış, konusunda Türkiye'nin önde gelen isimlerinden Kaan Çetinkaya, tasarımındaki başarısının pazarlama ve satış  odaklı tasarıma verdiği önemden kaynaklandığını söyledi. 

Çetinkaya 16 Eylülde Venedik'te Design at AL Dergisi'nin düzenlediği Designawards yarışmasında da aynı otel ile Avrupa da 200 oda üzeri otel kategorisinde, finalist olmuştu. 

DoubleTree by Hilton Piyalepaşa ofton inşaat International Property Awards