Crystal Lagoons

Crystal Lagoons, Cityscape'de boy gösterecek!

Turizm Zeynep Karabağ 31.08.2016
Crystal Lagoons, 6-8 Eylül tarihlerinde yapılacak olan Dubai Cityscape Global Gayrimenkul Fuarı 2016 olacak.
Kristal berraklığındaki yapay denizlerin düşük maliyetler ile inşa edilip işletilmesini sağlayan Crystal Lagoons, geliştirdiği üstün teknolojiyi görücüye çıkarmaya hazırlanıyor. Gayrimenkul geliştiricileri, inşaat firmaları, belediyeler ve yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde Crystal Lagoons'ün geliştirdiği teknoloji ve projelere kattığı değer detaylı bir şekilde anlatılacak. Sırasıyla Dubai, Bulgaristan, Romanya, Fas ve Azerbaycan'da yapılacak görüşmeler, Eylül ve Ekim aylarında gerçekleşecek.

Crystal Lagoons'ü bu görüşmelerde Türkiye, Balkanlar, Kuzey Afrika ve Orta Asya Bölge Direktörleri Gülşan Atalay ve Jesus Perez temsil edecek. Görüşmelerin ilk durağı ise 6-8 Eylül tarihlerinde Dubai'de düzenlenecek Cityscape Global 2016 fuarı olacak. Crystal Lagoos'ün geliştirdiği ve 2020'de tamamlanacak olan 40 hektar büyüklüğündeki en büyük yapay deniz projesi Dubai'de devam ediyor.

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Crystal+Lagoons'>Crystal Lagoons</a>

Tanıtım Turu takvimi ise şöyle:

•    5-9 Eylül, Dubai
•    19-23 Eylül, Bulgaristan
•    26-30 Eylül, Romanya
•    3-7 Ekim, Fas
•    17-21 Ekim, Azerbaycan 

İcat edip geliştirdiği, 160 ülkede patentli teknolojisi sayesinde sınırsız büyüklükte yüzülebilir lagünlerin çok düşük maliyetler ile inşa edilip işletilebilmesini sağlayan ve bu alanda dünyada rakibi olmayan Crystal Lagoons, beş kıtada, on üç ülkedeki bölge müdürlükleri ile faaliyet gösteriyor. 

Dünyada 60'tan fazla ülkede 400'ün üzerinde projesi bulunan Crystal Lagoons, ağırlıklı olarak konut ve resort geliştiren gayrimenkul firmaları ile çalışıyor. deniz olmayan alanlara Maldivler'in beyaz kumsallar ile çevrili turkuaz berrak deniz ortamını taşıyarak projenin rakiplerinden ayrışmasını, çok daha yüksek satış fiyatları ve satış hızı yakalamasını sağlayan Crystal Lagoons, bu sayede projelerin karlılığını gözle görülür şekilde artırıyor.

 

Crystal Lagoons Dubai Cityscape