Richmond Nua Wellness Spa

Avrupa’nın en lüks oteli Richmond Nua Wellness Spa oldu

Turizm 26.11.2018 12:08

8 kez üst üste World Luxury Spa Award ödülüne layık görülen Richmond Nua Wellness Spa, bu kez de Avrupa'nın en lüks oteli seçildi.

2011'den bu yana 8 kez üst üste World Luxury Spa Award ödülüne layık görülen Richmond Nua Wellness Spa, bu kez de sektörün önde gelen ödüllerinden biri olan 2018 Best Luxury Spa Hotel in Europe ödülüne layık görüldü ve Avrupa'nın En Lüks Oteli seçildi.

Richmond Nua Wellness Spa Genel Müdürü Hakan Balcan ödülle ilgili olarak; “Doğayla iç içe atmosferi ile Richmond Nua Wellness Spa dünyanın dört bir yanından gelen misafirlerine birçok bakım-masaj ve zayıflama-incelme programı alternatifleri sunuyor. Misafir memnuniyetini en yüksekte tutmak için Richmond Nua Wellness Spa ekibi olarak çalışmalarımıza titizlikle devam edeceğiz."

 
2018 World Luxury Hotel Awards ödülleri Bali'de düzenlenen özel bir törenle duyuruldu.  Richmond Nua Wellness Spa  geçtiğimiz yıl da World Luxury Hotel Awards Luxury Spa Hotel in Eastern Europe ödülüne layık görülmüştü.

Dünya çapında hizmet endüstrisi standartlarının temelini oluşturan World Luxury Hotel Awards, yapılan oylamalar ile lüks oteller ve tatil köyleri için ilgili kategorilerde gerçek anlamda tanınma sağlıyor.

Türkiye'nin ilk ve tek destinasyon spası Richmond Nua'da; farklı su terapileri, sağlıklı menüler, uzman terapistler ve sürekli yenilenen kişiye özel programlar ile spa deneyimi en ince detaylarına dek düşünülerek planlanıyor. İstanbul'a kısa bir sürüş mesafesinde, Sapanca'da kendinizi doğayla iç içe ve yenileyici bir tatile hazır olun. Yeşil ve mavinin göz alabildiğine uzandığı, orman ve göl manzarası ile kendi içinize yolculuk ettiğiniz, birbirinden farklı masajlar ve bakımlarla yenilendiğiniz, muhteşem bir tatil imkanı sunuyor.