Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Mehmet ergün turan makamında

TOKİ’den Kocaeli'deki gazetecilere müjde!

TOKİ Rüya Tulumbacı 20.10.2015
TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti üyelerine yönelik konut projesi çalışmalarının devam ettiğini belirtti.
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'ın projeyi takip ettiğini aktaran Toplu Konut İdaresi Başkanı (TOKİ) Turan, "Kocaelili gazeteci arkadaşlarımız merak etmesinler. Sayın Bakanımız Fikri Işık, Kocaeli gazetecileri ile ilgili 3 sefer aradı. O yer ile ilgili çalışmamız devam ediyor” ifadesini kullandı.

Basın Onur Günü'nde temel atılacak

Turan, Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti'nce 112 konutluk projenin, 150'ye çıkarılmasının talep edildiğini vurgulayarak, "Biz de bunu arkadaşlarımızla değerlendireceğiz. Cemiyet Başkanımız temel atmanın 16 Ocak tarihinde yapılmasını istiyorlar. Biz de bu tarihe yetiştirmeye çalışıyoruz. 16 Ocak Basın Onur Günü'nde temel atmak bizlere de ayrı bir onur verir. Bunun için çalışmalarımız hızlı bir şekilde sürüyor. TOKİ'nin tüm yaptığı projeler özeldir. Klasik projeler değildir. Örnek bir proje olacağına inanıyorum" değerlendirmesinde bulundu.

Başvurular başlıyor

Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Çetin Gürol da TOKİ'nin bölgenin en güzel projelerinden birinin, Kocaeli'deki gazetecilere yapılacağının belirtilmesinin memnuniyet verdiğini kaydederek, önümüzdeki haftadan itibaren başvuruların kabul edileceğini sözlerine ekledi.

TOKİ Kocaeli Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti