Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
TOKİ

TOKİ’den Bursa’ya dev proje

TOKİ emlaktasondakika.com 01.10.2015
125 dükkanlık ilk etabı biten Büyük Sanayi Sitesi’nin altyapı çalışmalarının temeli yarın atılacak.
Açıklama Toplu Konut İdaresi(TOKİ) Başkanı Mehmet Ergün Turan tarafından yapıldı. Bu proje ile Bursa merkezde bulunan esnaf ve sanatkarların iş yerlerinin modern ticaret alanına taşınması hedefleniyor. 

TOKİ Başkanı Turan, şehirleri planlarken sanayi tesisleriyle ilgili yeni modeller üzerinde durduklarını belirtirken, küçük ve orta halli esnafın modern ticaret alanlarında iş yapmaları için yeni sanayi siteleri planladıklarını da bildirdi.

TOKİ Başkanı Turan, şöyle devam etti:

"Çok daha geniş anlamda yaklaşık 1,5 milyon metrekare alan üzerinde, 2 bin 988 iş yerini Bursamıza kazandıracağız. 19 farklı sektörde faaliyet gösteren 2 bin 988 işletmeyi aynı çatı altında toplayan ve 125 dükkanlık ilk etabı tamamlanan projenin ikinci etabında altyapı çalışmalarına ağırlık verilecek. İhalesi daha önce tamamlanan yol, köprü, dere ıslahı, arıtma tesisi, kanalizasyon, telekomünikasyon, fiber optik kablo, elektrik, su ve doğalgaz bağlantılarını içeren 126 milyon liralık çalışmaların temel atma töreni yarın gerçekleştirilecek."

TOKİ Bursa Büyük Sanayi Sitesi Mehmet Ergün Turan