Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Şanlıurfa Viranşehir

TOKİ, Şanlıurfa’da 472 konut yapıyor!

TOKİ Emine Pile 04.01.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Şanlıurfa Viranşehir’de 472 konut için harekete geçti.
Sosyal konut üretimi ile dikkat çeken, dar ve orta gelirli vatandaşların nitelikli konut ihtiyacını karşılayan TOKİ, birçok projeye imzasını atıyor. Uygun fiyat politikası ile hareket ederek kirada oturan birçok vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ ödeme kolaylıklar ile ev alacakların tercihleri arasında bulunuyor. 

Şanlıurfa Viranşehir'de 472 konut ve 1 adet 32 derslikli lise yapımı için düğmeye basan TOKİ, 8 Ocak 2015 günü saat 14.30'da T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (Toki) İstanbul Hizmet Binası Halkalı Atakent Mahallesi 221. Sok. No:5 (Kanuni Sultan Süleyman Hastanesi karşısı) 34307 Halkalı - Küçükçekmece / İSTANBUL adresinde ihale düzenliyor. 

Şanlıurfa'da konut alacakların yüzünü güldürecek olan projeye sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içindeyer teslimi yapılarak işe başlanacak olup yer tesliminden itibaren 610 takvim günü olacak. 

Ayrıntılar için tıklayın!

TOKİ Şanlıurfa Viranşehir Şanlıurfa konutları