Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
kurdele töreni

TOKİ konutları sahiplerine teslim edildi

TOKİ Rüya Tulumbacı 15.10.2015
Yozgat'ta Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) ve belediye iş birliğinde yapılan 484 konut sahiplerine teslim edildi.
Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, Mutafoğlu Mahallesi 4. Etap TOKİ konutlarının anahtar tesliminde yaptığı konuşmada, konutlarının hak sahiplerine hayırlı olması temennisinde bulundu.

Yapımına 2011 yılında başlanılan konutların yapımının yüklenici firmalardan dolayı biraz geciktiğini ifade eden Arslan "Bu konutlar Yozgat'ın önemli sorunlarından bir tanesiydi. Yozgat'ta daha önce 3 etap TOKİ konutları yapıldı. Bu konutların diğerlerinden tek farkı dar gelirli ailelere hitap eden bir konut projesi olmasıydı. Dar gelirli olmalarından dolayı hemşehrilerimizin çeşitli sıkıntıları vardı. Bu sıkıntıları belediye olarak biz, milletvekillerimiz, TOKİ yetkilileri ile birlikte yaşadık. Sıkıntıları atlattık ve şu anda anahtar teslimini yapıyoruz. Allah hayırlı uğurlu etsin, hak sahipleri güle güle evlerinde otursunlar" dedi.

Ailelere huzur, refah ve mutluluk içerisinde konutlarında oturmasını dileyen Arslan, 484 konutun yer aldığı Yozgat 4. Etap TOKİ konutlarında 2+1 ve 3+1 evlerin bulunduğunu ifade etti.

Konuşmaların ardından konutların açılışı yapılarak hak sahiplerine evlerinin anahtarları teslim edildi.

TOKİ konut Yozgat Belediye Kazım Arslan