Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
oyun parkı ve onu çevreleyen evler bulunuyor

TOKİ Bursa'da gazetecileri ev sahibi yapıyor

TOKİ Rüya Tulumbacı 03.10.2015
Bursa Yunuseli'de TOKİ'nin basın mensupları için yaptığı 452 konutun inşaatına hız kesmeden devam ediliyor.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ile Bursa Gazeteciler Cemiyeti (BGC) işbirliğiyle Bursa-Osmangazi ilçesinin Yunuseli Mahallesinde Basın Mensupları için yapılan projenin inşaatı devam ediyor.TOKİ, uygulamaya koyduğu projesi ile basın mensuplarını ekonomik koşullarda ev sahibi yapıyor. Projenin yapımı tamamlandığında çalışanlar kira öder gibi ev sahibi olabilecek.

Proje, içerisinde ticaret merkezi, cami, spor sahaları, oturma alanları, çocuk oyun alanları, meydan ve gezinti yolları ile yeni bir yaşam alanı barındırıyor. 'Mahalle Oluşturma' konseptiyle tasarlanan konut projesi, mimarisi ile sosyal donatılarından, çevre düzenlemelerine kadar bir bütün olarak inşa ediliyor.

Basın mensuplarının oturacağı 452 adet konut, 2+1 ve 3+1 şeklinde olacak. Projenin içerisinde 9 bin metrekarelik yeşil alan, 565 ağaç, 4 bin 59 çalı dikimi ile geniş peyzaj alanı bulunuyor. Yerel mimarinin hakim olduğu projeler geliştiren TOKİ, yeni projesinde Konut blokları, cami ve ticaret merkezi cephelerinde yöresel mimarinin özelliklerini vurguluyor. 

TOKİ Bursa Yunuseli konut projesi Basın mensubu