Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu

TOKİ, 75 bin liraya ev sahibi yapacak!

TOKİ Emine Pile 17.06.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bilecik’te hayata geçirdiği konutlar kapsamında toplam 251 kişiyi ev sahibi yapacak.
Toplu konut uygulamaları ve uygun fiyat politikası ile birçok ilde projeler inşa eden TOKİ, Bilecik'te 251 konutu satışa çıkardı.   

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nca 569 konutluk Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve stokta bulunan 251 adet konut için başvuru süreci başlıyor. Bilecik'te uygun fiyata ev arayanlar için büyük bir fırsat niteliğinde olan alt gelir projesi ile 72 bin liraya daire sahibi olunabilecek.

KİRA ÖDER GİBİ EV SAHİBİ YAPACAK!

Kira öder gibi vatandaşları ev sahibi yapacak olan 74 metrekare büyüklüğündeki 2+1 Bilecik Bozüyük konutları için en düşük fiyat 72 bin 36 lira olarak belirlenirken en yüksek fiyat ise 91 bin 104 lira olacak. 8 bin 644 liradan başlayan uygun peşinat bedeli ile dikkat çeken TOKİ konutlarında en düşük 352 lira taksit ödenirken en yüksek taksit bedeli ise 445 lira olacak.   

Kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile açık satışa sunulacak olan konutlar için blokların doluluk oranına göre diğer bloklar satışa sunulacak.
                                      
Konutların satış işlemleri Türkiye Halk Bankası A.Ş'nin yetkili şubeleri aracılığıyla yürütülecek olup konut başvuruları, 17 Haziran - 30 Eylül  2015 tarihleri arasında kabul edilecek.

Satış ilanı için tıklayın!
Fiyatlar için tıklayın!

Bilecik Bozüyük Alt Gelir Grubu