TOKİ Malatya Akçadağ,

TOKİ 61 bin liraya ev sahibi yapacak!

TOKİ Emine Pile 18.06.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Malatya Akçadağ’da hayata geçirdiği konutlar için başvuru sürecini bugün başlattı.
Konut alacaklar için büyük fırsatlar sunan ve kira öder gibi ev sahibi yapan TOKİ, Malatya Akçadağ'da toplam 115 konutu satışa çıkardı. Malatya Akçadağ 2.Etap “Alt Gelir Grubu Konut Projesi” kapsamında inşa edilen konutların bugün başlayan başvuru süreci 30 Haziran 2015 gününe kadar devam edecek. Konutlar T.C.Ziraat Bankası A.Ş. Akçadağ  Şubesi aracılığı ile satışa sunulacak. 

EV SAHİBİ OLMAYAN KALMAYACAK!

Malatya'da en düşük 61 bin 583 lira, en yüksek ise 85 bin 737 lira bedel ile vatandaşları ev sahibi yapan TOKİ ödeme kolaylığı ve uygun taksit imkanı ile de dikkat çekiyor. 61 metrekare büyüklüğündeki B1 tipi 2+1 konutların en düşük başlangıç taksidi ise 205 lira olacak. 240 ay vade ile ödenecek olan konutlar kuralı satış yöntemi ile alıcılarını bulacak. 

Konutların teslimleri ise sözleşme imzalama tarihinden itibaren 36 ay içerisinde gerçekleştirilecek. Taksit ödemeleri, konut teslim tarihini takip eden ay itibariyle başlatılacak.

Satış duyurusu için tıklayın!
Fiyatlar için tıklayın!

TOKİ Malatya Akçadağ Malatya TOKİ konutları