TOKİ Manisa Salihli Taytan projesi

TOKİ, 245 lira taksitle ev sahibi yapacak

TOKİ Emine Pile 18.09.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), Manisa’nın Salihli ilçesindeki Taytan beldesinde 245 lira taksitle ev sahibi yapacak.
Toplu konut uygulamaları ile birçok vatandaşın umut kapısı olan TOKİ, bu kez Manisa Salihli'de 71 ailenin yüzünü güldürecek. Manisa Salihli Taytan Alt Gelir Grubu Konut Projesi kapsamında 7 Eylül'de satışa sunulan konutların başvuruları 30 Eylül gününe kadar devam edecek.

EN YÜKSEK DAİRE FİYATI 93 BİN LİRA!

B1 tipi 2 oda 1 salon nitelikli dairelerden oluşan 74 metrekare büyüklüğündeki 71 konutun en düşük fiyatı 73 bin 633 lira, en yüksek fiyatı ise 93 bin 253 lira olacak. Kuralı satış yöntemi ile satışa sunulan konutların en düşük başlangıç taksidi 245 lira, en yüksek taksit bedeli ise 455 lira olacak. Kira öder gibi ev sahibi yapacak olan konut projesinde ödemeler 180 ve 240 ay vade ile yapılabilecek. 

Başvurular, T.C. Ziraat Bankası A.Ş'nin Manisa Salihli Şubesi aracılığı ile gerçekleştirilecek. Başvuru tarihinin tamamlanmasının ardından ise konut alma hakkı ve konut belirleme kurası 8 Ekim günü çekilecek. 

Satış duyurusu için tıklayın!
Fiyat bilgisi için tıklayın!

Satış takvimi için tıklayın!

Manisa Salihli Taytan projesi TOKİ Manisa konutları