TOKİ Başakşehir Kayabaşı, Kayabaşı arsa ihalesi

Kayabaşı’ndaki dev arsalara yeni projeler geliyor!

TOKİ Emine Pile 28.04.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi, Başakşehir Kayabaşı’nda yer alan arsalar üzerine yapılacak konut, dükkan, cami inşaatları için ihale düzenliyor.
ESD - TOKİ, İstanbul'un hızla gelişen ve yatırımcının dikkatini çeken bölgelerinden Başakşehir Kayabaşı'nda hayata geçireceği konut, ticaret merkezi, dükkan ve cami yapımı için ihale düzenliyor. 

KAYABAŞI'NA 448 KONUT GELİYOR!

Toplu konut uygulamaları ve uygun ödeme koşulları ile vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ, İstanbul'da konut projeleri inşa etmeye devam ediyor.   

İstanbul'un son dönemlerde inşaat firmaları tarafından büyük ilgi gören Başakşehir Kayabaşı bölgesinde yeni bir konut projesine başlayacak olan TOKİ, toplam 5 arsa için ihale düzenliyor. 

İHALESİ YARIN YAPILACAK!

TOKİ, söz konusu Kayabaşı'nda bulunan 918/2, 918/3, 918/4, 919/1, 919/2 ada parsellerde hayata geçirilecek 448 konut, 1 adet ticaret merkezi (15 dükkan), 1 adet dükkan ve cami yapım işi için yarın ihale düzenleyecek. Konut, dükkan ve cami yapımına sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak başlanacak olup yapım işleri 600 takvim gününde tamamlanacak.  

İhale, T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) İstanbul Halkalı adresinde 29 Nisan 2015 günü 14.30'da düzenlenecek. 

DEV PROJE BU PARSELLERDE HAYAT BULACAK! 

Ayrıntılar için tıklayınız!

TOKİ Başakşehir Kayabaşı Kayabaşı arsa ihalesi