Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
incesu konutları

İncesu'da 3. etap TOKİ konutları için kura çekildi

TOKİ Rüya Tulumbacı 21.10.2015
Kayseri'de yapılan 3. etap TOKİ konutlarının sahiplerinin belirlenmesi için noter huzurunda kura çekimi yapıldı.
Sultansazı ve Süksün Mahallesi'nde yapılan 718 adet 2+1 ve 3+1 konutun hak sahiplerine teslimi gerçekleştirildi. Tarihi Kervansaray Handa yapılan törene AK Parti Kayseri Milletvekili Yaşar Karayel katıldı ve kuranın hayırlara vesile olmasını diledi.

Yapılan güzel işlerin Türkiye'nin istikrar içerisinde olmasından kaynaklandığını ifade eden Karayel, "Eğer bir ülkede ekonomik istikrar varsa huzur varsa güven varsa siyasi istikrar varsa yapılan işler güzel oluyor. Özellikle 2002'den sonra Türkiye genelinde 600 bin konut, Kayseri'de 14 bin konut yapılmıştır. AK Parti iktidara gelmeden İncesu nüfusu 8 bin iken şu an nüfusu 35 bin. İncesu yaşanabilir güzel bir ilçe haline geldi. Bu istikrarın sonucudur" şeklinde konuştu.

Konuşma yapan diğer bir isim İncesu Belediye Başkanı Zekeriya Karayol da 3'üncü etap konut sürecinde konut sahibi olmak isteyen tüm vatandaşların evlerine kavuştuğunu söyledi.

Belediye Başkanı'nın ardından söz alan Kaymakam Tarık Bahadır ise TOKİ'nin insanları hayallerinin ötesine taşıdığını vurguladı.

Konuşmaların ardından kuralar çekildi.

İncesu Sultansazı Süksün TOKİ