Metropol İstanbul / Varyap - GAP İnşaat

Varyap - GAP İnşaat firmasının Metropol İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
toki Odunpazarı

Evleriyle ünlü Odunpazarı’nda kura heyecanı başladı!

TOKİ Emine Pile 22.01.2015
TOKİ, Eskişehir’in ilk yerleşim yerini oluşturan Odunpazarı’nda hayata geçirdiği konut projesi kapsamında kura çekilişini yapmaya başladı.
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ), mimari motifleri ile dikkat çeken ve Osmanlı örneklerini koruyan Eskişehir'de inşa ettiği 74 konutun talihlilerini belirliyor.

Odunpazarı Karapınar Projesi kapsamında kuralı satış yöntemi ile satışa sunulan ve başvuruları 26 Aralık 2014-16 Ocak 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilen projede kura çekilişi ise bugün saat 10.00'da start verdi. 

2+1 konut tipinde 20 daire ve 4+1 konut tipinde 3 daire olmak üzere toplam 23 adet daire için konut adedinden fazla başvuru olması sebebiyle, 22 Ocak 2015 tarihinde Odunpazarı Belediye'sine ait Yunus Emre Kültür Merkezi'nde saat 10.00'da başlamak üzere noter huzurunda konut alma hakkı ve konut belirleme kurası çekilmeye başladı. 

3+1 konut tipinde ise 51 adet daire için 48 adet başvuru alındığından konut kurası çekilmeyecek olup, banka başvuru sırası önceliğinde hak sahibi olan 48 başvuru sahibine konut seçimi yaptırılarak satış sözleşmesi imzalatılacak.

Fiyatları 100 bin 263 lira ile 199 bin 350 lira arasında değişiklik gösteren konutlar, hemen hemen her ihtiyaca cevap verecek.  

Satış duyurusu için tıklayın!
Fiyat bilgisi için tıklayın!

Odunpazarı Karapınar Projesi TOKİ tarihi Odunpazarı evleri