TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan

Düşük fiyatlı konut projesinin detayları canlı yayında!

TOKİ Emine Pile 14.03.2015
Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ)’nin dar gelirliler için planladığı projenin detaylarını bugün emlaktasondakika.com olarak canlı yayınlıyoruz.
ESD - Türkiye'nin dört bir tarafında dev projelere imzalar atan ve indirimli fiyat politikasıyla herkesi ev sahibi yapan TOKİ, yeni yatırımlarına devam ediyor. Yıllarca ev almak için para biriktiren ancak başını sokacak bir ev alamayan dar gelirlilere yönelik yeni bir projeye imza atan TOKİ, bugün bombayı patlatıyor. 

toki dar gelirliye ucuz konut

MIPIM'de müjdeyi verdi!

TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan'ın Fransa'nın Cannes kentinde düzenlenen MIPIM 2015 Fuarı'nda açıkladığı dev İstanbul projesinin detayları bugün emlaktasondakika.com olarak canlı canlı aktarılacak. 

Avrupa Yakası'nda hayata geçirilecek olan TOKİ İstanbul projesinde taksitler, teslimden sonra başlayacak. 1500 konuttan meydana gelecek olan projedeki evler 3+1 olacak.

TOKİ BaşkanI'nın dev proje hakkındaki açıklaması!

Kira öder gibi ev sahibi olunacak!

TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşa 1500 konut projesi hakkında yapılan son açıklamada, Başakşehir bölgesinin Kayaşehir Mahallesi'nde bin 500 sosyal konutun satışa çıkarılacağı ifade edildi. Özellikle dar gelirli, ev sahibi olamamış vatandaşların başını sokabileceği, kira öder gibi ev sahibi olabilecekleri sosyal konut projesi başvurular arasında yapılacak olan kura çekilişiyle hak sahipleri belirlenecek.

TOKİ Başkanı Ergün Turan'ın satışa sunulacak konutlarla ilgili bilgilendirme düzenleyeceği basın toplantısı Kayaşehir Konutları Tanıtım Ofisi'nde gerçekleştirilecek. 

Detaylar emlaktasondakika.com adresinde olacak!

Emine Pile/Emlaktasondakika.com 

TOKİ 1500 konutluk proje İstanbul projesi Mehmet Ergün Turan