toki_2021
Haberler / TOKİ - Emlak Konut GYO / TOKİ İstanbul 2021 Projeleri Nerede?

TOKİ İstanbul 2021 Projeleri Nerede?

TOKİ - Emlak Konut GYO 04.01.2021 16:49

TOKİ İstanbul 2021 projeleri nerede ve başvurular ne zaman yapılacak sorularının cevabı haberimizde yer alıyor.

TOKİ, İstanbul Başakşehir'de yeni konut projesi için düğmeye bastı. Kayabaşı bölgesinde hayata geçirilecek toplam yeni konut sayısı bin 4 olarak belirlendi. 1 milyon konutla ilgili geçtiğimiz günlerde Seksenler dizisinin setinde bir reklam çeken TOKİ'nin, 2021 yılında da yeni projelere devam edeceği biliniyor.

TOKİ İstanbul 2021 projeleri kapsamında ilk adımı Başakşehir bölgesinden attı. Konut sektörünün değeri hızla yükselen bölgesi Kayabaşı Mahallesi'nde hayata geçirilecek konutlar için kısa süre içerisinde başvurular alınacak.

TOKİ İstanbul 2021 Yeni Projeler Nerede?

Kayabaşı Mahallesi 3. Etap kapsamında inşa edilecek proje 521 konuttan meydana gelecek. Kayabaşı Mahallesi 4. Etap kapsamında yükselecek olan projede ise 483 daire ve 12 dükkan yer alacak.

Özellikle İstanbul'da Başakşehir bölgesinde binlerce konut üreten TOKİ'nin yeni projeleri merakla bekleniyordu. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na bağlı olarak faaliyetlerine devam eden TOKİ'nin yıl içerisinde yeni projeler üreteceği biliniyor. İstanbul'da farklı bölgelerde yeni yatırımlar yapacak olan TOKİ, Türkiye genelinde proje üretimine hız kesmeden devam ediyor.