toki kırşehir
Haberler / TOKİ - Emlak Konut GYO / Kırşehir Bağbaşı TOKİ konutlarında son aşamaya gelindi

Kırşehir Bağbaşı TOKİ konutlarında son aşamaya gelindi

TOKİ - Emlak Konut GYO 04.01.2019 09:12

Geçtiğimiz yıllarda bir ve ikinci etapları yapımı tamamlanan 2 bin 712 konutluk Bağbaşı Kentsel dönüşüm alanında son aşamaya gelindi.

Yapımı tamamlanan 1 ve 2. etapların hak sahiplerine teslim edildiğini belirten Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, son etabın hak sahiplerinin çekilen kura sonucu belirlendiğini belirtti. 

TOKİ standartlarının yüksek ve inşaatların kaliteli olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Bahçeci, yapımı tamamlanan 3. Etapta mimari değişikliklerin de olduğunu söyledi. 

Bölgede yaşayan insanların konforlu hayat sürmelerinin gaye edinildiğini anlatan Belediye Başkanı Bahçeci, “Ara vermeden hızlı şekilde bölgede çalışma gerçekleştiriliyor. Bağbaşı kentsel dönüşümümüz 2009'da ki ilk projelerimizden bir tanesi idi. TOKİ ile ortaklaşa yürüttüğümüz ve Kırşehir'in Üniversite ve şehir arasında kalan çarpık yapılaşmanın olduğu bölgenin daha modern şekilde insanlarımızın, burada yaşayan insanlarımızın daha konforlu bir şekilde hayatlarını sürdürmesi açısından hayata geçirdiğimiz bir proje bölgede Aile Yaşam Merkezinin daha modernini yapıyoruz" dedi.