emlak_konut_besiktas_ortakoy_ihalesi_arsasi
Haberler / TOKİ - Emlak Konut GYO / Emlak Konut Beşiktaş Ortaköy arsa ihalesi 5 Mart'ta!

Emlak Konut Beşiktaş Ortaköy arsa ihalesi 5 Mart'ta!

TOKİ - Emlak Konut GYO 23.02.2021 10:56

Emlak Konut Beşiktaş Ortaköy arsası satışa çıktı. Satışa konu alan, uydu konumunda Harp Akademileri Sitesi olarak gösteriliyor.

Emlak Konut GYO, İstanbul Beşiktaş Ortaköy bölgesindeki arsasını satışa açtı. İlk oturumu 5 Mart 2021 günü gerçekleştirilecek olan ihaleye katılımın yüksek olması bekleniyor. Bugüne kadar gerçekleştirdiği ihalelerle gayrimenkul sektörünün büyümesine ve gelişmesine büyük katkılar sunan Emlak Konut'un, satışa açtığı Ortaköy arsası müthiş konumuyla öne çıkıyor.

Kupon arsa satışta

Uydu görüntüsünde Harp Akademileri Sitesi ya da diğer ismiyle Akademiler Sitesi'nin olduğu alan olarak gösterilen arsa ‘'Kupon'' tabirine uygun yapısıyla öne çıkıyor. İstanbul'da iş ve yaşamın merkezi olan Etiler-Zincirlikuyu-Ortaköy aksının tam ortasında kalan arsa için ihalenin kıran kırana geçmesi bekleniyor.

Şehrin merkezinde

Turizm+ticaret+konut alanı imarına sahip olan arsanın kenarlarında park alanları da yer alıyor. Çiftçi Towers, Zorlu Center, Nisbetiye On gibi projelerin yanı başında yer alan arsa, konumuyla adından söz ettirecek gibi gözüküyor.emlak konut beşiktal ortaköy etiler harp akademileri sitesi arsa ihalesi