Kağıthane Papirus Plaza'da metrekaresi 3 bin 475 dolara ofis!

Kağıthane Papirus Plaza'da metrekaresi 3 bin 475 dolara ofis!

Ticari 01.09.2012 14:03

Yüksek Mimar Murat Kader tarafından tasarlanan Kağıthane Papirus Plaza projesinde yıl sonunda teslimler yapılacak. Projede satışta olan ofislerin yüzde 50'si satıldı

 

Ferko ve Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından yapılan Papirus Plaza projesi Kağıthane'de yükseliyor. A+ sınıf ofis yaşamı sunan Papirus Plaza projesi 13 katlı tek blok olarak tasarlandı. Projenin tasarımı Yüksek Mimar Murat Kader'e ait. 
 
40 bin metrekarelik alana kurulan projede A tipi ve B tipi kat alanları satışta. C tipi kat alanlarının satışlarına ise henüz başlanmadı. Papirus Plaza'da ofislerin metrekare birim fiyatları 3 bin 475 dolar ile 3 bin 775 dolar arasında değişiyor. Bu fiyatlara KDV oranı da ekleniyor. Papirus Plaza'da ofis bedelinin yüzde 50'sine kadar banka kredisi kullanılabiliyor.
 
Yıl sonunda teslimler başlıyor!
 
Papirus Plaza'da satışı devam eden ofislerin büyüklükleri 159 metrekare ile 301 metrekare arasında değişiyor. Arzuya göre ofisler birleştirilebiliyor. Projede ofislerin kat büyüklükleri 3 bin 344 metrekareye kadar çıkıyor.
 
Açılabilir ofis pencereleriyle ticari konseptli projelere öncülük eden Papirus Plaza'da teslimler bu yılın sonunda yapılacak. 158 adet bağımsız ticari ünitenin bulunduğu Papiruz Plaza Kağıthane, TEM bağlantı yollarına oldukça yakın bir noktada yükseliyor.
 
74 bin 700 metrekarelik inşaat alanına sahip olan projede 51 bin 900 metrekare zemin üstü, 22 bin 800 metrekare zemin altı alan bulunuyor.   
 
600 adet kapalı otoparka sahip olan Papirus Plaza projesinde kütüphane, spor merkezi, sanat galerisi, mini golf sahası, bilardo, hobi salonları, toplantı salonları, kafeler, bekleme salonları, teras, bina yönetimi, kat bahçeleri ve sosyal tesisler yer alıyor.
 
Papirus Plaza İletişim Bilgileri;
 
 
Telefon:  0212 294 99 99
 
Sinem Öztürk/Emlaktasondakika.com