Luxury Line Mobilya
Haberler / Tamamlayıcı Mobilya / Luxury Line Mobilya'dan kasıma özel yüzde 30 indirim!

Luxury Line Mobilya'dan kasıma özel yüzde 30 indirim!

Tamamlayıcı Mobilya 13.11.2020 10:15

Luxury Line Mobilya, Kasım ayı boyunca MASKO Mağazası ile Luxury.com.tr adresinden yapılacak tüm alışverişlerinde yüzde 30’a varan indirim yapılıyor.

Markaların Kasım ayı avantaj kampanyalarına lüks mobilya markası da dahil oldu. Osmanlı ve Türk motiflerinin hakim olduğu klasik tasarımlarını, dünya ile buluşturan Luxury Line Mobilya, Kasım ayı boyunca MASKO Mağazası ile Luxury.com.tr adresinden yapılacak tüm mobilya ve aksesuar alışverişlerinde yüzde 30'a varan indirim fırsatı sunuyor.

Mobilya kenti MASKO'da faaliyet gösteren Luxury Line markası,  Türkiye'nin farklı bölgelerinde üretimi gerçekleştirilen yerli lüks tasarımları, şimdiye kadar dört kıtadan 80'in üzerinde ülkeyle buluşturdu.  Firma, fiziksel mağazacılığın yanı sıra İngilizce, Fransızca, Rusça ve Arapça yayınlanan e-ticaret sitesi Luxury.com.tr aracılığıyla da dünyanın her yerinden sipariş alıyor. Koleksiyonunda, ağırlıklı olarak günümüz yaşam tarzının, geçmişten gelen klasik çizgiler ve zarif detaylarla ustaca harmanlandığı avangart tasarımlara yer veren Luxury Line Mobilya, ev mobilyasının yanı sıra otellerden rezidanslara, ticari alanlardan ofislere kadar geniş bir yelpazede özel tasarım projeleriyle kurumsal hizmet de sunuyor. 

www.luxury.com.tr