Yalova Gayrimenkul Fuarı

Yalova Gayrimenkul Fuarı'nda silahlı saldırı!

SondakikaHaberleri Zeynep Karabağ 14.08.2015
Bugün başlayan Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde büyük panik yaşandı. Silahlı bir saldırgan 2 kişiyi ağır yaraladı.
Yalova Gayrimenkul Fuarı ve Arap-Türk Zirvesi'nde yürekler ağızlara geldi. Fuarda stant açan Yalova Group sahibi Orbay Tuna ölümden döndü. Saat 14.30'da T.K. isimli şahıs aralarında husumet olduğu iddia edilen Tuna'ya silahla ateş etti. Büyük korku ve paniğin yaşandığı olaydan şans eseri yara almadan kurtulan Tuna, fuar alanının dışına kaçtı. Tuna'yı takip eden saldırgan ateş etmeye devam etti. Bu sırada fuarın kapılarının açılmasını bekleyen yüzlerce kişi büyük tehlike atlattı.

BÜYÜK KORKU VE PANİK YAŞANDI 

Rastgele ateş etmeye devam eden T.K., fuar alanının dışında bekleyen TTR Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emre Tatar ile adı açıklanmayan yabancı bir ziyaretçiyi de yaraladı. Yaralılar Yalova Devlet Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Olayın ardından vatandaşların şaşkın bakışları altında kaçmaya çalışan T.K. ise güvenlik güçleri tarafından gözaltına alındı. Olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi sevk edildi. Bu sırada birçok vatandaşın korkudan bayıldığı öğrenildi. 

yalova gayrimenkul fuarında yaralılar

<a href='https://www.emlaktasondakika.com/haber-ara/?key=Yalova+Gayrimenkul+Fuar%c4%b1'>Yalova Gayrimenkul Fuarı</a> ve Arap-Türk Zirvesi

 

Yalova Gayrimenkul Fuarı