<

Sinpaş Bursa Modern / Sinpaş GYO

Sinpaş GYO firmasının Sinpaş Bursa Modern projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
yüzyılın teknik direktörü jose mourinho sinpaş gyo istanbul acun ılıcalı

Yüzyılın teknik direktörü Mourinho’nun İstanbul macerası!

Şirket haberleri Uğurcan Tokay 16.01.2015
Sinpaş GYO, 2012 yılında Jose Mourinho'yu başarı temalı konferansı için İstanbul'a getirmişti.
Daha önce Real Madrid, İnter, Porto gibi dünyaca ünlü takımları çalıştıran ve iki sezon önce eski takımı Chelsea'ye geri dönen Jose Mourinho, Portekiz Futbol Federasyonu tarafından yüzyılın teknik direktörü seçildi.

Mourinho'ya Galatasaray teklifi!

2012 yılında Sinpaş GYO tarafından düzenlenen Sürdürülebilir Başarı İçin Liderlik Konferansı kapsamında İstanbul'a gelen Jose Mourinho, başarının sırrını anlatmıştı. Futbol benim habitatım diyerek o döneme damga vuran Mourinho ‘Başarısızlığa değil geleceğe odaklanmak gerek' açıklamasını yapmıştı. Ayrıca Mourinho, Sinpaş GYO'nn Bomonti projesini de tanıtarak dikkat çekmişti.

Mourinho, başarıya giden yolları anlatıyor!

Ünlü teknik adam özellikle Real Madrid başında çıktığı 178 maçtan 128 galibiyet ve 28 beraberlik çıkararak yüzde 71,91'lik galibiyet oranı yakalamış ve bir rekora imza atmıştı. Jose, daha önce 2004-2007 tarihleri arasında Chelsea'nin başında yüzde 70,81'lik galibiyet oranını yakalamıştı.

emlaktasondakika.com

jose mourinho yüzyılın teknik direktörü sinpaş gyo