Vialand AVM'de Intersport  mağaza açtı!

Vialand AVM'de Intersport mağaza açtı!

Şirket haberleri 20.06.2013 15:28

Dünyanın bir numaralı spor mağazası Intersport, onlarca marka ve binlerce ürün seçeneğiyle, müşterilerini renkli atmosferinde, uzman kadrosu ile yeni adresi Vialand'de ağırlamak için bekliyor

Dünyanın önde gelen spor markalarını bünyesinde bulunduran Intersport; özel markaları, modern mağaza dekorasyonu, uzman satış danışmanları, her mağazada bulunan kategori düzeni ile müşterilerine birçok ayrıcalık sunuyor. 660 metrekarelik yeni mağazasında, koşudan fitnessa, spor ekipmanlarından giyime kadar birçok seçenek sunan Intersport, spor tutkunlarına severek yapacakları sportif aktiviteleri için fonksiyonel ve estetik ürünler sunuyor.

Intersport büyümesini Türkiye'nin ilk ve tek tema parkı olan Vialand'de devam ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde alışveriş ve eğlenceyi bir arada sunarak ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak olan Vialand'de yeni mağazasını açan Intersport, açılışa özel kampanyalarıyla sizleri bekliyor.

Intersport'un 23 Haziran 2013'e kadar geçerli olacak açılışa özel kampanyalarında Nike CTR krampon 59,99TL'den satışa sunulurken, Firefly ve Energetics'in seçili ürünlerinde yüzde 50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Intersport'un açılışa özel kampanyaları bunlarla da sınırlı değil. Etirel polo t-shirtlerinde 2 al 1 öde kampanyasıyla hem çocuğunuz hem de kendiniz için rengarenk t-shirtlere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. Üstelik Intersport'un İstanbul'daki 9'uncu mağazası olan Vialand mağazasında Nike, Adidas, Puma, Reebok, New Balance, Asics, Speedo, Arena, Oneil gibi dünya devi markaların yanı sıra McKinley, Energetics, Firefly gibi sadece Intersporta özel olan markaların hepsini bulabilirsiniz.

Uzman kadrosu ile ürün karşılaştırması yaparak her zaman doğru ürünü bulabileceğiniz Intersport mağazalarında benzersiz fiyatlar ve kampanyalar sizleri bekliyor.

Intersport Mağazaları İstanbul'da Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, İstanbul Forum ve Marmara Park AVM'de; Ankara'da Antares, Forum, Gordion, Kentparkve Nata Ve ga AVM'de; Bursa'da Anatolium AVM'de; Antalya'da Terracity ve Erasta AVM'de hizmet veriyor.

Kısaca Intersport:

Dünyanın en büyük spor perakendecisi olan Intersport, 42 ülkede 5300'den fazla mağazası ve 30 binin üzerinde ürün çeşidi ile spor tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Günde 200 binden fazla sporsevere; futbol, basketbol, voleybol, fitne ss, yüzme, kayak, outdoor gibi birçok spor kategorisinde dünyanın en seçkin markalarını, uygun şartlarda uzman satış danışmanlarıyla sunan Intersport, satış sonrası servis ve garanti desteğiyle müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Daha fazla bilgiye: www.intersoort.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.